טקס סיום קורס חובשים הצלה כרמל חיפה

טקס הסיום, קרדיט : דוברות ארגון הצלה

בשבוע שעבר הצטרפו כ 15 מתנדבים חדשים לארגון הצלה במגן דוד אדום. המתנדבים סיימו את קורס החובשים שארך כחצי שנה ומעתה הם יהוו כוח נוסף לסניף הצלה כרמל הנותן מענה רפואי באזור הכרמל.

לטקס הגיעו בכירי מד”א ממרחב כרמל: מר ארז גלר – מנהל מרחב כרמל, מר חנן זוהר – אחראי מתנדבים מרחב כרמל ומר חסן חטיב – מנהל תחנת קרית אתא, חי סוויסה אחראי מתנדבים קרית אתא. הרב חיים קריגר – אחראי סניפים ארצי בארגון הצלה, הגיע אף הוא לכבד את המתנדבים החדשים יחד עם שימי גלבר – אחראי ארגון הצלה סניף כרמל.

מדריך הקורס, חי טקאטש, המשמש כאחראי המתנדבים של תחנת מד”א בקרית אתא, דיבר על האווירה הנעימה בה נערך הקורס, בירך את תלמידיו ואיחל להם כי יצליחו ליישם בשטח את לימודיהם על הצד הטוב ביותר.

מנהל המרחב מר ארז גלר בירך גם הוא את המתנדבים החדשים ואמר כי

המקצועיות של מגן דוד אדום יחד עם ערך קדושת החיים הגבוה שיש למתנדבי ארגון הצלה הם המתכון הטוב ביותר להצלת חיים.
טקס הסיום, קרדיט : דוברות ארגון הצלה
טקס הסיום, קרדיט : דוברות ארגון הצלה

הרב חיים קריגר הודה לבכירי מד”א כרמל:

על שיתוף הפעולה ועל קיום קורסי ההדרכה שמתקיימים מעת לעת ומאפשרים את הרחבת השורות ועיבוי הכוחות למתן מענה מקצועי ויעיל. יחד עם ההקפדה על גדרי הצניעות וההלכה עליהם מקפידים בארגון הצלה ושאותם התווה לנו מורנו בעל “שבט הלוי” הגר”ש וואזנר זצ”ל, אנו ב”ה נהנים מהמקצועיות של ארגון ההצלה הלאומי מד”א ושמחים על שיתוף הפעולה המבורך. בהצלחה רבה לכל המתנדבים.

פעילות סניף כרמל מהווה מענה חשוב לכל האזור הכולל את חיפה, רכסים קריית אתא והקריות. כעת עם הוספת החובשים החדשים מענה זה אף יוגבר לרווחת כל תושבי האזור.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.