בשורה לאוהדי מכבי חיפה: מוזיאון הקבוצה יוקם באצטדיון סמי עופר בחיפה

אוהדת מכבי חיפה 01/09/2018 (צילום: ירון כרמי)

מכבי חיפה הודיעה על הקמת מוזיאון הקבוצה באצטדיון סמי עופר בחיפה. זוהי בשורה לאודי הכדורגל ובשורה מסויימת גם למשלמי הארנונה. כזכור, באצטדיון קיימים שטחים גדולים שאינם מנוצלים ומשוועים לאכלוס, אשר יחזיר לקופת העירייה סכומים, שיקזזו את ההפסד העצום שגורם האצטדיון לקופת העיר ומוערך ב-7 מליון שח בשנה (הפסד תפעולי).


בפגישה שנערכה ברביעי (28/08/19) בעיריית חיפה, בין ראש העיר חיפה, ד״ר עינת קליש רותם, לבין נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, סוכם על חזרה לשיתופי פעולה רחבים בין מכבי ועיריית חיפה. במפגש ניתן האור הירוק גם להקמת פרויקט המוזיאון וחנות הדגל של קבוצת מכבי חיפה באצטדיון סמי עופר.

לדברי מכבי חיפה
בקרוב באצטדיון המפואר בישראל יקום לראשונה מוזיאון כדורגל של מכבי חיפה. ההיסטוריה המפוארת של המועדון, עם מאות פרטי העבר המרגשים, יאוכלסו בבית אליו יוכלו אוהדי הקבוצה בפרט ואוהדי הכדורגל מכלל הארץ לצפות ולחוות את החוויה.

בפגישה נכחו גם סגן ראש העיר ומ״מ, נחשון צוק ומנכ״ל מכבי חיפה, אסף בן דב ובה סוכם כי בהמשך ידונו בנושא מעבר המשרדים של מועדון מכבי חיפה לאצטדיון סמי עופר.

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר:

הייתה פגישה טובה. נפעל ביחד להקמת המוזיאון הראשון בכדורגל הישראלי בעיר חיפה.
נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר. ראש העיר חיפה, עינת קליש (צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה)
נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר. ראש העיר חיפה, עינת קליש (צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה)

ראש העיר חיפה, עינת קליש:

אני שמחה על קיום הפגישה שהייתה באווירה טובה וחיובית. נפעל ביחד ובשיתוף פעולה להניע את כל הפרויקטים החשובים שכולנו רוצים לראות בחיפה.

הגיבו כאן לכתבה