ד”ר בוריס קושניר מונה למנהל מרפאת כללית בקריית ים צפון

ד”ר בוריס קושניר, מומחה ברפואה פנימית מבי”ח רמב”ם מונה למנהל  החדש של מרפאת כללית בקריית ים צפון, אשר מעניקה שירות לכ-7000 מבוטחי כללית.

קושניר, בן 40, סיים בהצטיינות לימודי רפואה במולדובה. את הסטאז’ עשה בפנימית ד’ בבית חולים רמב”ם ושם התמחה ברפואה פנימית. בחמש השנים האחרונות הוא מפעיל מרפאה עצמאית מטעם כללית בקריית מוצקין ובמקביל הינו רופא במחלקה המטולוגית ברמב”ם.

במעט זמנו הפנוי הוא אוהב טיולי טבע בעיקר ספורט, כשהענף המועדף עליו הוא  כדורסל. הטיפ הבריאותי שלו לשאוף לחיים מלאי תוכן ומאושרים.

השירות במרפאה תחת ניהולו של קושניר, ניתן על ידי צוות רופאים איכותי שחלק ניכר ממנו הינם מומחים המשלבים עבודה במרפאת הקהילה עם עבודה בבתי החולים באזור, כך שהמטופלים בשכונה מטופלים ברמה גבוהה במיוחד, הכולל שלושה רופאי משפחה, בהם גם ד”ר אלה טפליצקי שהינה בנוסף גם מומחית בגריאטריה, מחלקת ילדים המאוישת בד”ר יוליה נוביקוב, שהינה מומחית ברפואת ילדים העובדת גם במיון ילדים בבית חולים כרמל, במהלך החודש הבא תורחב המחלקה עם הצטרפות רופא ילדים נוסף.

במרפאה גם שלוש אחיות בהובלתה של מנהלת סיעוד גלית סגרון, בית מרקחת המאויש בשלושה רוקחים, בניהולה של רוזאן חכרוש ושירותי משרד מלאים הניתנים על ידי צוות של שלושה עובדים בניהולה של דלית אגם שהחלה תפקידה בימים אלה.

בנוסף, פועל במרפאה מוקד ללקיחת דם ומעבדה, שפועל מידי בוקר בימים א’-ה’, משעה מוקדמת וניתן להגיע אליו ללא תיאום תור. במרפאה נערכות סדנאות וקבוצות קידום בריאות כגון: גמילה מעישון ללא תשלום, ימי סוכרת, אי ספיקת לב ועוד. המרפאה עברה לאחרונה שיפוץ מקיף וחודשה בהתאמה לסטנדרטים מתקדמים, תוך יצירת סביבת שירות נעימה וידידותית. עם התחדשות צוות המרפאה ושידרוגו, נהנים המטופלים משירות מיטבי גם בתנאים הפיזיים ובעיקר גם באיכות הרפואית.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.