דקירה ברחוב מסדה בחיפה • פצוע קשה • הדוקר נמלט ומסתובב חופשי כעת

דקירה ברחוב מסדה בחיפה (צילום: מד"א)

בן 30 נדקר ברחוב מסדה בחיפה ונפצע באורח קשה. הנדקר רכב, ככל הנראה, על אופניו. ומסתמן כי הדוקר פגע בו ונמלט מהמקום וכעת מסתובב חופשי. עדיין לא ברור אם מדובר בדקירה על רקע פלילי או לאומני. הנסיבות נבדקות על ידי משטרת ישראל ברגעים אלה ואנו ממתינים לעדכונים.

דקירה ברחוב מסדה בחיפה (צילום: מד"א)
דקירה ברחוב מסדה בחיפה (צילום: מד"א)

מדוברות איחוד הצלה – מחוז צפון נמסר:
רוכב אופניים נדקר ונפצע באורח קשה ברחוב מסדה בחיפה.
יצחק שיינברגר חובש באיחוד הצלה שהעניק לו סיוע ראשוני סיפר לחי פה:
"מדובר בצעיר שנדקר ונפצע באורח קשה. עוברי אורח סיפרו כי הוא נדקר במהלך רכיבה על אופניים ובעקבות כך אף התמוטט ונחבל. לאחר הסיוע הראשוני בזירת האירוע הוא פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

מדוברות מד"א נמסר לחי פה: בשעה 17:54 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על דקור ברחוב מסדה בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח רמב"ם גבר בשנות ה 20 במצב קשה.
פראמדיק מד"א אלמוג חן וחובש רפואת חירום במד"א ג'וליאן רוחאנה סיפרו: "בקצה גרם המדרגות סמוך לכניסה לבניין שכב הפצוע כשהוא בהכרה מעורפלת וסובל מפצעי דקירה בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל עצירת דימומים מסכני חיים, העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו במהירות לחדר הטראומה בבית החולים כשמצבו קשה ולא יציב."

ממשטרת ישראל נמסר לחי פה
משטרה חוקרת חשד לארוע דקירה בחיפה, בו נפצע אדם באורח קשה. במוקד 100 התקבל סביב השעה 18:40 דיווח בדבר אירוע דקירה בחיפה במסגרתו נפצע גבר ברחוב מסדה בעיר.
עפ"י גורמי רפואה, מהמקום פונה אל המרכז הרפואי רמב"ם פצוע, באורח קשה, שזהותו טרם ידועה. כוחות משטרה בזירה, פתחו בחקירת האירוע, לצד סריקות אחר הדוקר שנמלט עפ"י החשד מהמקום.
הרקע והנסיבות לארוע בבדיקה.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:
דקירה ברחוב מסדה - זירת האירוע (צילום: משטרת ישראל)
דקירה ברחוב מסדה – זירת האירוע (צילום: משטרת ישראל)
דקירה ברחוב מסדה בחיפה (צילום: איתמר זמיר)
דקירה ברחוב מסדה בחיפה (צילום: איתמר זמיר)

לא ניתן להגיב