עומסי תנועה כבדים בכביש פרויד לכיוון רחוב אידר בחיפה בעקבות משאית תקועה

שוטרי התנועה מזרימים בשעה זו את תנועת כלי הרכב בצומת פרויד לכיוון רחוב אידר, בשל חסימת נתיב שנוצרה ע”י משאית תקועה. המשטרה מבקשת מציבור הנהגים לפנות לדרכים חלופיות.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

5 תגובות
 1. יורם נאומן אמר/ה

  נסעתי למעלה משעתיים ממרכז הכרמל למרכז חורב בגלל הפקק
  במקום לשים בכל רמזור שוטר שיכוון התנועה נתנו לרמזור לפעול כאילו ודבר לא קרה. מחדל גדול של המשטרה.

 2. מיקי אמר/ה

  יורם נאמן צודק

 3. מלי אמר/ה

  סיוט נ
  מחדל גדול!

 4. מכור לוויז (בהסתייגות קלה) אמר/ה

  היום ב 1445 יצאתי מאזור מרכז הכרמל לרמת גולדה הוויז הנחה אותי לסוע דרך שמשון – מבצע יונתן – השקמה – הפרחים – הנטקה- ויקינתון 16 ד בדקתי מסלול חלופי מוריה – 43 דקות! חזרה ב 15:15 הווייז הראה לחזור דרך מוריה . ללא פקקים . הגעתי בין גבעת דאונס לאידר על חורב ונתקעתי. הצלחתי לשכנע כ 10 מכוניות לפני לעשות יו טרן חזרה למעלה ולמרות שהוויז הורה להמשיך לסוע משם דרך מרכז חורב חזרתי דרך רמת גולדה יקינתון הנטקה (כן עד חורב) ימינה למטה על פיקא שמאלה להראל והדרך עד מרכז הכרמל דרך שער הגיא יותם וביכורים בגעת ללא כל בעיה.
  מסקנה : 1. חובה לשים וויז בכל נסיעה ולו הקצרה ביותר בעיר (זו לא פעם ראשונה שהציל אותי). 2. גם אם הוויז אומר לסוע במסלול הנגדי לפקק שהיה ידוע – אל תאמינו – רק מהסקרנים שמאיטים וסתימת צמתים ע”י נהגים שחוסמים בניגוד לחוק לא תצליחו לעבור גם אם הכביש ריק! 3. ככל שנסע יותר עם וויז האמינות שלו תגדל כי הוא משקלל את כל המשתמשים ולצערנו אנשים מתעצלים לשים וויז בנסיעות קצרות. 4. מקווה שהצלתי עוד כמה בעתיד מהפקקים!.

 5. עינת אמר/ה

  מחדל ענק!!
  לקח לי שעתיים להגיע מנטקה לכיוון בית החולים ובסוף החניתי את הרכב והלכתי ברגל.
  כל העיר נעצרה בגלל משאית!
  ואם היה אירוע חירום? ומה עם אפשרות הגעה לבי”ח ?
  הכל הכל היה חסום בגלל משאית אחת