כדורגל: הפועל חיפה מחזקת את הקשר עם שחקני העבר שלה

עדן בן בסט (צילום: דוברות הפועל חיפה)

במסגרת חיזוק הקשר עם שחקני העבר של מועדון הכדורגל הפועל חיפה, החליט הבעלים של המועדון יואב כץ להעניק מנוי חינם לשחקני עבר של המועדון לעונת המשחקים הקרובה לשנת 2019/2020 וזאת על פי קריטריונים שקבע המועדון (שתי עונות ומעלה במדי הפועל חיפה). 


בטקס חגיגי שהתקיים ברביעי (21/08/19) במהלך מסיבת העיתונאים, הוענקו מנויים לעונת המשחקים הקרובה, לשניים משחקני העבר הגדולים של המועדון, הם: איציק אשכנזי ואלי לבנטל, שניהם נציגים משני דורות שונים בעברה ובהיסטוריית הפועל חיפה.

איציק אשכנזי ועדן בן בסט (צילום: דוברות הפועל חיפה)
איציק אשכנזי ועדן בן בסט (צילום: דוברות הפועל חיפה)

את 2 המנויים לשחקני העבר העניקו מאמן הקבוצה חיים סילבס ושחקנה עדן בן בסט, שעשה את צעדיו הראשונים ככדורגלן בבית הספר לכדורגל של הפועל חיפה תחת הדרכתו של המאמן אשכנזי. אשכנזי לבש את אותה החולצה בה שיחקה הקבוצה במרבית שנות השישים ותחילת שנות השבעים כאשר במהלך העונה הקרובה הקבוצה תשחק מפעם לפעם עם תלבושת ה”רטרו” היחודית הזו. אשכנזי בן ה-86 היה הקפטן הראשון של קבוצת הפועל חיפה שהניף את גביע המדינה ב-1963 והוא קיבל את המנוי מבן בסט הקפטן שהניף את הגביע ב-2018. אלי לבנטל היה גם הוא שותף לזכייה בגביע המדינה ב-1974. 

חיים סילבס, איציק אשכנזי, עדן בן בסט, אלי לבנטל (צילום: דוברות הפועל חיפה)
חיים סילבס, איציק אשכנזי, עדן בן בסט, אלי לבנטל (צילום: דוברות הפועל חיפה)

בתוך כך, יש לציין כי במהלך העונה הקרובה המועדון מתכוונים לקיים פעילויות שונות ומגוונות בהשתתפות שחקני העבר של המועדון עם קבוצות מחלקת הנוער ובקהילה. את הנושא מרכז ומוביל מנכ”ל המועדון אורן שטרלינג.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.