ד”ר אלי חדד מונה למנהל החדש של מרפאת כללית בעתלית

ד”ר אלי חדד, רופא משפחה בכיר מונה למנהל החדש של מרפאת כללית בעתלית המעניקה שירות לכ-6400 לקוחות כללית. בתפקידו החדש הוא מחליף את  המנהלת הותיקה והמוערכת ד”ר ענבל וייסברג שהעתיקה מקום מגוריה לאיזור אחר.

ד”ר חדד, בן 59 נשוי ואב לארבעה מתגורר בחיפה. חדד, בוגר הטכניון, התמחה ברפואת משפחה בפקולטה לרפואה בטכניון, עבר הכשרה ייעודית בסוכרת, עוסק במחקר בתחום זה ומדריך בפקולטה לרפואת המשפחה המשותפת לכללית ולטכניון ומלווה סטודנטים לרפואת משפחה ומתמחים.

לד”ר חדד עבר ניהולי ומקצועי עשיר: ניהל את המרפאות הגדולות של כללית בונן בציר מוריה, הטכניון, קרית אליהו ואבן סינא והיה  יועץ סוכרת בקריית בריאות זבולון. בשנים האחרונות עסק בניהול רפואת סוכרת במכבי ועתה שב לחיק ביתו המקצועי בכללית.

ד”ר חדד רואה לעצמו כמשימה לסייע לאנשים לטפל בעצמם על ידי אימוץ אורח חיים בריא והקפדה על רפואה מונעת.

במעט זמנו הפנוי הוא עוסק בתחביב מיוחד: חובב אסטרונומיה ותצפיות כוכבים.

צוות מרפאת כללית בעתלית בניהולו של ד”ר חדד, כולל 3 רופאי משפחה, 2 רופאי ילדים, 2 אחיות, בהובלתה של נורית בר נוי, בית מרקחת בראשותו של ג’וזף חביקה, שירותי משרד בניהול של אלינור ארונסי נגב. השירות הניתן במרפאה כולל גם טיפת חלב, פסיכיאטר, דיטאנית, רופא נשים ורופא עור.

בכללית מציינים, כי הצטרפותו של ד”ר חדד הינה חלק ממהלך מתמיד של שיפור השירות של כללית בעתלית, לאחר שלפני מספר חודשים נפתחה במרכז המסחרי החדש רפואה יועצת של ד”ר רודרמן ומחלקת הילדים במרפאה הורחבה עם הצטרפותה של ד”ר ענבל חלבי, מומחית ברפואת ילדים, לרופאת הילדים ד”ר גלית קפל.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

3 תגובות
 1. שרה מלכה אמר/ה

  רופא מעולה!

 2. רוני ברששת אמר/ה

  רופא ואדם מדהים. קשוב מעורב ואחראי . בתחילת דרכו כרופא צעיר השתלם ועבד במרפאה האקדמית שלנו בזמנו בקיבוץ החותרים. השאיר הרבה געגועים וזכרון, איך רופא צריך להתיחס לחולים שלו. עתלית זכיתם!!!

 3. טניה אמר/ה

  עכשיו התקשרתי לקבוע תור במכבי שרותי בריות לדוקטור אלי חדד ועמרו לי שהוא יותר לא עובד
  ,בה לי לבכות, הוא אחד האנשים הנדירים, גם רופא מצוין וגם ובן אדם טוב.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.