קורס חובשים נוסף הסתיים היום (13/08/19) באיחוד הצלה כרמל!

18 חובשים מתנדבים חדשים מישובי המועצה האזורית זבולון שסיימו בהצלחה את הקורס יצטרפו למערך מתנדבי איחוד הצלה ויחזקו את רשת המתנדבים להצלת חיים בישובי הסביבה.

לייזר היימן, סמנכ”ל איחוד הצלה שהשתתף בטקס בירך את המתנדבים החדשים ואיחל להם הצלחה בשליחותם למען הצלת חיים.

משה ברמן – ראש סניף חיפה וידידיה חזן – מנהל מרחב אשר באיחוד הצלה שהשתתפו בטקס, שיבחו את החניכים על ההשקעה בחודשים האחרונים והודו למדריך הקורס דורון שפיר – הפרמדיק האזורי של איחוד הצלה כרמל על מסירותו הרבה למען הצלחת החניכים.

נפתלי רוטנברג, מנהל מרחב כרמל סיפר: “קורס חובשים מס’ 172 של איחוד הצלה הגיע אתמול לקו הסיום. חניכי הקורס יוצאים עכשיו לשטח ויסייעו להמשיך לצמצם את זמן התגובה הראשוני, במטרה להגיע לכל חולה ופצוע ולהעניק לו טיפול רפואי ראשוני בתוך 90 שניות. תודה לבוגרי הקורס ולויקי שלם – רכזת יחידת ההתנדבות במחלקה לשירותים חברתיים במועצה האזורית זבולון על שיתוף הפעולה. כמו כן, בשבועות האחרונים נפתחו שני קורסי חובשים נוספים במרחב כרמל ובעוד כמה חודשים יצטרפו עשרות חובשים וחובשות נוספים למערך המתנדבים של איחוד הצלה.”

בין בוגרי הורס, תושבי הישובים: אלוני אבא, רמת יוחנן, כפר מכבי, יגור, כפר חסידים, ק.טבעון, ק.אתא, רכסים, נשר, חיפה, אפק, איבטין

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.