גבר ואישה טבעו למוות צפונית לחוף הבתולה בקריית ים

טביעה בחוף הים צילום איחוד הצלה כרמל

דיווח על גבר ואישה שטבעו צפונית לחוף הבתולה בקריית ים התקבל בשעה 16:59 למוקד מד”א. חובשים ופראמדיקים של מד”א יחד עם מתנדבי איחוד הצלה הגיעו למקום וביצעו פעולות החייאה בטובעים. לאחר דקות ארוכות של ניסיונות החייאה באישה נאלץ הצוות הרפואי לקבוע את מותה. מאוחר יותר גם נסיונות ההחייאה בגבר לא צלחו ובסופן נקבע מותו.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד”א ליאון קמחי סיפר: “מדובר ברצועת חוף לא מוכרזת, צפונית לחוף הבתולה. כשהגעתי למקום ראיתי על קו המים אישה כבת 30 כשאזרחים מבצעים בה פעולות החייאה בסיסיות. מיד התחלתי להעניק לה טיפול רפואי ולבצע בה פעולות החייאה. כעבור מספר דקות במקביל להגעת צוות ניידת טיפול נמרץ שהמשיך את הטיפול הרפואי באישה ראינו גבר מחוסר הכרה במים. יחד עם אזרחים שהיו על החוף נכנסו לים והוצאנו אותו לחוף, הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע גם בו פעולות החייאה. לצערי לאחר דקות ארוכות של החייאה נקבע מותה של האישה”.

ד”ר עומרי ויינשטיין רופא מתנדב באיחוד הצלה סיפר: “ביצענו החייאה על הצעירה אך למרבה הצער בתום מאמצי ההחייאה נאלצתי לקבוע את מותה. כמו כן החובשים עדיין בהחייאה על הגבר שנמשה מהמים ע”י אזרחים כשהוא ללא דופק ונשימה ובשלב זה מצבו מוגדר אנוש”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.