כתב אישום הוגש נגד אביב חכים רוצחו של יוסף שמילוביץ ז”ל מקריית מוצקין

זירת הרצח (צילום: דוברות המשטרה)

יצא מביתו מצויד בשני סכנים בכוונה לרצוח את חברו – על הדרך הבחין בשמילוביץ ז”ל שעמו אין לו היכרות מוקדמת, נכנס לרכבו ודקר אותו מספר דקירות בפלג גופו העליון דקירות שגרמו למותו.

פרקליטות מחוז חיפה- פלילי  הגישה הבוקר (חמישי 25/7/19) לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום כנגד אביב חכים בן אליהו (22), תושב קרית אתא, בגין רצח המנוח יוסף שמילוביץ (67)  תושב קרית מוצקין, וכן עבירות של ניסיון לרצח והחזקת סכין.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עו”ד עינב איסטקו, עולה כי ביום  ה30/6/19 בסמוך לשעה 06:30 יצא הנאשם  חכים, מביתו כשהוא מצויד בשתי סכינים,  בכוונה להגיע לדירתו של חברו בר דהן. כשהגיע הנאשם  לביתו של דהן, דפק מס פעמים ומשלא היה מענה, עזב את המקום והחל ללכת ברגל לכיוון רחוב אושה.

בסמוך לשעה 06:45 בעודו הולך ברחוב, הבחין הנאשם  ביוסף שמילוביץ, עמו אין לו היכרות מוקדמת, הולך לכיוון רכבו של המנוח . הנאשם  פתח את הדלת הרכב הקדמית שלצד מושב הנהג, נכנס לתוכו ודקר את המנוח בפלג גופו העליון,  תוך שהמנוח מנסה להתגונן ולהדוף את הנאשם. בשלב מסוים יצא המנוח מהרכב והנאשם  המשיך לדקור אותו בפלג גופו העליון.

בהמשך חזר המנוח  כשהוא פצעו  לתוך רכבו ונסע לתחנת משטרת זבולון. בשעה 06:55, הגיע לתחנת המשטרה, החנה את רכבו, צעד לכיוון עמדת השומר וכעבור דקות ספורות התמוטט, צוות מד”א שהגיע למקום, פינה את אותו למרכז הרפואי רמב”ם, שם נקבע מותו.

עוד עולה כי לאחר האירוע המשך הנאשם והתקדם לכיוון רחוב אושה לכיוון דירתו של דהן, בסמוך לשעה 07:35 נכנס  הנאשם  לחדרו של המתלונן והתיישב על מיטתו ותקף את המתלונן בצעקות את ודקר אותו בחזה.   בהמשך  נוכח הצעקות נכנסה אמו של המתלונן לחדר, ניסתה להרחיק את הנאשם  מבנה הנאשם  ברח  מהדירה ונתפס על ידי אחד השכנים, שהחזיק בו עד להגעת משטרה.

הפרקליטות מבקשת  מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.