ניל וויגן שגריר בריטניה בישראל ביקר במטה החברה הכלכלית לחיפה

פגישה עם שגריר בריטניה בחברה הכלכלית (צילום: יח"צ)

שגריר בריטניה בישראל, ניל וויגן, שנכנס לפני חודש בלבד לתפקידו, ערך ביקור בחיפה במסגרתו קיים ישיבה עם אנשי החברה הכלכלית לחיפה שסקרו בפניו את תחומי פעילות החברה.

בין היתר, הוצגו לשגריר פעילותה של מנהלת החדשנות של החברה שהשקיעה לאחרונה כסף בחברות סטארט-אפ הפועלות בעיר; שגשוגו של פארק מדעי החיים שבניינו הראשון מאכלס כבר כמה מהחברות המובילות בעולם בתחום, דוגמת GE Healthcare, ענקית התרופות השוויצרית Lonza, חברת פתרונות השמיעה הבינלאומית Sonova ועוד; פעילות החברות הבינלאומיות כגון אמאזון, גוגל ואפל בפארק מת”ם, סצנת הסטארט-אפים בעיר התחתית ועוד.

דוד עציוני (צילום – ירון כרמי)

דוד עציוני, סגן ראש העירייה ויו”ר החברה הכלכלית לחיפה:

חיזוק מעמדה של חיפה כמרכז ידע עולמי עבור תעשיות עתירות ידע מתבצע גם באמצעות פתיחת דלתות בדרגים הדיפלומטיים. ביקורו של הנציג הבכיר ביותר בישראל של אחת מהמעצמות החשובות בעולם, שהגיע להתרשם מהעבודה שנעשית בעיר בשנים האחרונות, הוא עוד צעד בדרך הארוכה שהחברה הכלכלית מובילה.

אור שחף, מנכ”ל החברה הכלכלית לחיפה:

ביקורו של השגריר החדש של בריטניה בישראל הוא תולדה של מפגש נספחים כלכליים שהתקיים בחברה רק לאחרונה. השגריר התרשם מאד והקשיב בעניין רב, ביקש לשמוע עוד על מודל שיתוף הפעולה וההשקעה המשותפת עם מוסדות האקדמיה בחברות סטארט אפ ויזמים מקומיים והבטיח להדק את שיתוף הפעולה של חיפה עם חברות ומשקיעים בריטים.
פגישה עם שגריר בריטניה בחברה הכלכלית (צילום: יח”צ)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.