המכללה האקדמית גורדון זכתה בפרס לאומי לאיכות ומצוינות מטעם נציבות שירות המדינה

הישג מרשים רשמה האקדמית גורדון בתחרות הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות במגזר הציבורי ע”ש יצחק רבין ז”ל, שנערכה אמש. למרות שזו הייתה הפעם הראשונה שניגשה לתחרות, העפילה לקטגוריית הכסף וזכתה בשני כוכבים. חברי וועדת הפרס שייצגו את האקדמית גורדון פרופ’ ליהוא זיסברג, אורטל גנות, נורית ברזילי ומאור כהן.

תעודת הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות שהוענקה למכללה האקדמית לחינוך גורדון חיפה
תעודת הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות שהוענקה למכללה האקדמית לחינוך גורדון חיפה

תוכנית הפרס מנוהלת על ידי נציבות שירות המדינה ומתקיימת בחסות משרד ראש הממשלה ובשיתוף האיגוד הישראלי לאיכות. השנה ניגשו לתחרות מעל ל-100 ארגונים מתחומים שונים, ומתוכם 14 ארגונים בלבד הגיעו למעמד הזכייה. האקדמית גורדון היא המכללה ללימודי חינוך היחידה שזכתה בפרס.

בין הנימוקים לזכייה: “פרס המצוינות ניתן לאקדמית גורדון על פיתוח חדשנות בהוראה ולמידה כדי להתאימם לצרכים של התלמידים במאה ה-21. הנהלת המכללה פועלת ליצירת תרבות ארגונית משתפת, ומאצילה על עובדיה סמכויות נרחבות כדי שיוכלו לקדם עצמאות. ההישגים האקדמיים והמחקריים, העלייה במספר הנרשמים ושביעות הרצון של הסטודנטים והסגל מצביעים על הצלחה במימוש היעדים“.

טקס הענקת הפרס התקיים במעמד שרת הבינוי והשיכון ד”ר יפעת שאשא-ביטון, נציב שירות המדינה פרופ’ דניאל הרשקוביץ, יו”ר ועדת השיפוט העליונה כבוד שופט בית המשפט המחוזי (בדימוס) עזרא קמא ומנהל תוכנית הפרס מר דורון שוחט.

יפעת שאשא ביטון (צילום: ירון כרמי)
יפעת שאשא ביטון (צילום: ירון כרמי)

פרופ’ יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון, מסר לחי פה:

אנו גאים בסגל האקדמי והמנהלי של האקדמית גורדון על שהציב לעצמו מטרה לחשוב במושגי חדשנות, יזמות ויצירתיות. גישה זו היא שהביאה לקבלת פרס חשוב ויוקרתי זה. יצירתיות ויזמות הן המפתח להתאמת שיטות ההוראה לצרכיהם המשתנים של התלמידים, ורק למידה משתפת ומקרבת ושימוש בטכנולוגיות חדישות יקדמו את מערכת החינוך. אנחנו נמשיך לשתף פעולה עם כל הגורמים על מנת להביא להפצת הידע, המיומנויות והחדשנות לכל מערכת החינוך.
פרופ' יחזקאל טלר - נשיא האקדמית גורדון (צילום: ירון כרמי)
פרופ’ יחזקאל טלר – נשיא האקדמית גורדון (צילום: ירון כרמי)

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. אסתר שאול אמר/ה

    כל הכבוד!!!

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור חברה וחינוך בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו