מכבי חיפה בכדורגל: “אנו לא מתעללים בקהל, אנחנו נלחמים על שחקנים שצריך להלחם עליהם”

התחושה בקרב אוהדי מכבי חיפה היא תחושה של חוסר אונים, יש כאלה שמחמירים ואף טוענים שהמועדון שלהם מתעלל בהם. כל זה נובע מחוסר, הידיעה בנושא הרכש והסגל לעונה הקרובה.

מכבי חיפה סיימה אמנם במקום השני את העונה הקודמת, אך הפער מהמקום הראשון הנו פער שמצריך בדק בית ושינויים דרסטיים בסגל הקבוצה.

קהל האוהדים מצפה לשחקנים בעלי שם

הקהל העצום של מכבי חיפה חשב, פילל וציפה שיום אחרי סיום העונה הסדירה, יינחתו פה שחקני רכש מחו”ל ושחקנים ישראלים יוצגו, במה שהפכה להיות האמרה הכי מבוקשת בקרב אוהדי כדורגל בישראל ה “welcome” המפורסם . אך אוהדי מכבי חיפה בינתיים, רק מקבלים את ה “תודה לך” לשחקנים שעוזבים.

שחקנים נחלשים ולא שחקני חיזוק
אם מסתכלים על העבר הלא רחוק, מכבי חיפה כל קיץ הייתה מחתימה שחקנים זרים וישראלים, בעלי שם, מה שגרם  לאוהדי הקבוצה לחשוב, שהנה, השנה זה קורה ולצערם של האחרונים זה לא קרה ומהר מאוד. אותם שחקנים התגלו כשחקנים נחלשים ולא כשחקני חיזוק.

במכבי חיפה הבינו שהרצון לרצות את הקהל גרם להם להחתים שחקנים לא טובים ולא מתאימים (הרשימה ארוכה מידי ולכן לא נציין את שמות השחקנים). לכן, השנה הדברים עובדים אולי לאט יותר אבל נכון יותר. במכבי יילחמו על מי שחושבים שצריך להלחם עליו וכך תבנה קבוצה טובה יותר.

מחאת השחקנים: “חתמתי בקבוצה שרצתה אותי יותר ונלחמה עלי יותר”

לאחרונה, שחקנים רבים אשר מוצעים למכבי חיפה ואף נהלו איתה משא ומתן, לבסוף, לא צלח והם חותמים בקבוצה אחרת. שחקנים אלו מוציאים הודעה לתקשורת עם המדים החדשים שלהם, תחת הכותרת: “חתמתי בקבוצה שרצתה אותי יותר ונלחמה עלי יותר”

למערכת חי פה נמסר ממועדון מכבי חיפה

מכבי נלחמת על מי שצריך וחייבת להעמיד קבוצה טובה ולא להחתים כוכב בשביל הקהל, שבסוף יצעקו לו בוז מהיציע מחזור 5.

בקרוב מאוד יוחתמו 2 שחקנים, האחד, שחקן זר והשני שחקן ישראלי, שיתווספו לשחקנים שכבר חתמו לעונה הקרבה, דולב חזיזה ויובל אשכנזי.

השנה, מכבי חיפה עובדת לאט ובזהירות, זה אולי מרגיז את הקהל, אבל הם מאמינים שתוצאות מהירות מגיעות שעובדים נכון ולאט. המועדון נכשל מספיק עם שחקנים ישראלים וזרים, שעלו ועולים עד היום מאות אלפי שקלים ושאף אחד מאותם “כוכבים” שעלו מיליונים, לא סיפק את הסחורה. השנה המועדון רוצה לבוא קטן ולצאת גדול.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

8 תגובות
 1. יוסי שלום אמר/ה

  אהבתי מאוד…

 2. יהונתן אמר/ה

  בקיצור עונה פיננסית! תשאירו את פריי !!!!!!!

 3. שגיא סגל אמר/ה

  ב ה צ ל ח ה

 4. חמודי אמר/ה

  כאוהד הקבוצה אני מאמין בהנהלת הקבוצה מכבי חיפה מעדיף לבנות ולבחור שחקנים לאט מאשר למהר ורק לקנות .
  עד עכשיו השחקנים שקבלנו מבני יהודה זה היה ממש
  בינגו .ובהצלחה להמשיך קדימה .

 5. גבי אמר/ה

  אוסיף לדברייך שזה הקיץ הראשון שאני זוכר מידי שנים, שאין בורסת שמות בלתי נגמרת בהקשר של חיםה, ובכלל המון ידיעות וספקולציות. נראה לי שזה סימן טוב

 6. אבי שצמי אמר/ה

  עונה פיננסית,בקושי זר אחד,לא רוצים להשקיע סבבה,אבל נכול לעכשיו הקבוצה נחלשה,ואפילו רוקביצה לא נמצא בסגל,האיש שכבש הכי הרבה,אזה שלא יספרו סיפורים

 7. רפי אמר/ה

  האמת כול מילה בסלע
  שנים הולכים על שמות וכסף גדול כדי לרצות את הקהל בשורה התחתונה אין הצלחה הנסיון טוב ונקווה שיצליח

 8. אמיר לוי אמר/ה

  מכבי חיפה הראת שהיא קבוצה חזקה.למרות התקופה החלשה.אבל סתם לזרוק כסף.על שחקנים שלא מתאמצים.ואוכלי חינם.זה לזרוק כסף לפח.אני מאמין בהנהלה.ובעז”ה
  ניראה תוצאות למכבי חיפה .ונחזור לראש.