באנר קריית אתא עצמאות 080524
באנר גורדון 230524
באנר - צעדת קריית ביאליק ה-41 - שבת, 1/6/24 - רחב
באנר קריית אתא עצמאות 080524

משטחי ענק של צידפת הפרנה פרנה התגלו במפרץ חיפה

(חי פה בים) - רבים הדיבורים על הגירה לישראל...

רחוב נורדאו המדרחוב הראשון בעיר חיפה • יוסי לובלסקי

גלגולו של פסאז' שתמהיל הבילוי והפנאי הועתק למתחמי בטון...

שבר יגור – רגעים אחרונים של פריחה נדירה • צאו לטייל בפסח

שבר יגור, המכונה גם העתק כרמל, הינו פינת טבע...

רותי סגל • אלת פריון היצירה • ציירת ואוצרת חיפאית

ציוריה, ביתה ואוצרות מעונה של רותי סגל משרים על...

סדר פסח מרגש נערך במחנה המעפילים • הספינה 'אקסודוס' ◄ צפו

'אקסודוס', סמל לגבורה ולנחישות התרגשות רבה נרשמה ביום שישי האחרון...

מצטייני הכללית מחוז חיפה וגליל מערבי לשנת 2018

המצטיינים של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי לשנת 2018 הם  יורי מילנר, ממרפאת בריאות הנפש מרבך של כללית  ד"ר טלי לבנשטיין, רופאת משפחה בכללית, אמיר שאחדה, מנהל בית המרקחת ברמפאת כללית ברוממה, אירה בוטונובסקי, מנהלת  האדמינסטרטיבית במרפאת כללית מרכז בכרמיאל ומרים (מור) אלקובי פיזיותרפיסטית במכון הפיזיותרפיה של כללית מרבך.

חמשת המצטיינים נבחרו מבין מ-200 מומלצים שהוגשו לוועדה ומתוך למעלה מ- 3500 עובדי כללית ברחבי המחוז ולשם המאורע החגיגי והענקת פרסי ההצטיינות למצטיינים נערך כנס המצויינות של הכללית במחוז בתיאטרון מוצקין תחת הכותרת "בחרנו להצטיין" במסגרתו גם צויין פרס המצויינות הארצי שהוענק למחוז חיפה וגליל מערבי על ידי פרופ' אהוד דודסון מנכ"ל כללית וכאמור הוענקו פרסי ההצטיינות למצטייני המחוז לשנת 2018.

ד"ר טלי לבנשטיין שזכתה לפרס היוקרתי מכולם – פרס מנכ"ל כללית, הינה רופאת משפחה משכמה ומעלה אשר משלבת ידע ומקצועיות עם גישה אנושית ושירותית למטופליה, מסורה ואהודה עליהם. במקביל, היא מתבלטת ביכולות הניהול שלה ומובילה בהצלחה רבה את אחת המרפאות הגדולות של כללית בחיפה להישגים מרשימים בתחום האיכות הרפואית, השירות ושביעות רצון המטופלים, כשהיא רותמת וסוחפת עמה את כל אנשי הצוות. בנוסף, לעשייה הקלינית והיוזמות הרבות, ד"ר לבנשטיין מתבלטת בתחום האקדמי, מלמדת סטודנטים ומתמחים  בפקולטה לרפואת משפחה וכן ומקדמת בחניכה אישית והדרכה את כל הרופאים במרפאה ואת העובדים, מכלל הסקטורים בצורה יוצאת דופן. תחום נוסף בו היא פעילה הוא מניעת שחיקת עובדים בפורום ארצי ובוועדה למניעת שחיקה.

הפונים לבית המרקחת במרפאת כללית ברוממה יודעים זאת מזמן – השירות המצויין שהם מקבלים בבית המרקחת תחת ניהולו של אמיר שחאדה. עתה הוחלט בכללית להעניק לו פרס מצויינות על כך שהוא משלב מקצועיות וידע רב, אותו הוא חולק בשמחה עם חבריו לעבודה כאיש צוות עם גישה אנושית ושירותית. הוא לוקח בשמחה חלק בפרוייקטים שונים במרפאה ואינו מסתפק רק בנעשה בד' אמות בית המרקחת. אמיר בולט כנותן שירות נעים הליכות ואדיב כלפי המטופלים אשר עושה בעבורם מעל ומעבר כדי לעזור להם לקבל את התרופות הנחוצות, גם כשמתעורר קושי. אכן בזכות תכונותיו ויכולות הניהול שלו הגיע בית המרקחת בניהולו הגיע להישגים מרשימים.

יורי מילנר, המטפל כרגיל ברגשותיהם של הפונים למרפאת בריאות הנפש של כללית במרפאת מרבך, היה נרגש ביותר כאשר התבשר כי נבחר כעובד מצטיין של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי. הפרס ותעודת ההצטיינות הוענקו לו בטקס תחת הכותרת "בחרנו  להצטיין" שערכה כללית בתאטרון מוצקין. הפרס הוענק לו על ידי רונן נודלמן מנהל כללית במחוז חיפה וג"מ, חברי ההנהלה והנהלת בריאות הנפש של כללית במחוז: ד"ר טטיאנה ז'לוזין ומיכל אידלמן אוחנה.

בנימוקים להענקת הפרס צויין כי יורי, מסור מאד לעבודתו ולמטופליו במרפאה לבריאות הנפש, בהם הוא מקפיד לטפל מתוך יחס של כבוד ובגובה העיניים. יורי מעניק למטופלים יחס אישי ומגלה כלפיהם מסירות רבה. הוא יוזם פרוייקטים במרפאה לטובת המטופלים, תוך שיתוף פעולה עם גורמים בקהילה, כמו הוסטלים, אנוש ועוד. משלב מקצועיות עם גישה אנושית אשר מהווה סמכות מקצועית ומקבל משובי הצטיינות על ההדרכה שמעביר לסטודנטים.

המטופלים במכון הפיזיותרפיה של כללית מרבך חשים זאת כבר מזמן: מרים (מור) אלקובי הינה פיזיותרפיסטית מקצועית ומסורה ביותר. עתה ניתן לתחושתם אישור רשמי כאשר מור נבחרה כעובדת מצטיינת. מור מתמחה בשיקום האורתופדי ומשמשת כמרכזת תחום בכירה באורתופדיה. במהלך עבודתה מגלה איכויות מקצועיות גבוהות ביותר, תודעת שירות גבוהה והיא מיישמת הלכה למעשה את הערך המוביל בכללית של  "המטופל במרכז". מור מתגייסת תמיד לטיפול במקרים המורכבים ביותר ונכונה להיענות לאתגרים ולמתן פתרונות טיפול יצירתיים, אשר מביאים את אלפי מטופליה לתוצאות טיפול מרשימות. על כך מעידים גם מכתבי תודה רבים המתקבלים מהמטופלים.

בנוסף, משמשת מור כמקור למידה עבור עמיתיה לעבודה, החדשים והוותיקים ומשמשת מזה 16 שנים גם כמדריכה קלינית ואף ריכזה בעבר את תחום ההדרכה הקלינית במחוז וחינכה את דור הפיזיותרפיסטים הבא על אהבת הזולת והמקצוע. חוות הדעת של הסטודנטים בסיום כל פרק של התנסות מציבות אותה פעם אחר פעם בחזית ההדרכה וכמובילה בתחום.  

תושבי כרמיאל המטופלים במרפאת כללית מרכז מכירים היטב את עירא בוטונובסקי, המנהלת האדמינסטרטיבית שמעניקה להם שירות מסור, מקצועי  ומכל הלב ותעשה הכל כדי להסדיר עבורם מה שנדרש להם. עתה קיבלה ההערכה הזו גושפנקא רשמית, כאשר עירא נבחרה כעובדת מצטיינת לשנת 2018 ונקראה לבמת תיאטרון מוצקין לקבל תעודת הצטיינות ופרס מידי רונן נודלמן – מנהל המחוז וצוות ההנהלה.

בנימוקים להענקת הפרס צויין כי היא משקיעה  שעות מעבר לשעות העבודה להן היא מחויבת, אהובה מאד על ידי חבריה לצוות המרפאה והמטופלים להם היא "נותנת את הנשמה". בנוסף, היא נרתמת בשמחה לפעילויות משותפות עם חבריה לכללית במרפאות האזור ונכונה לסייע בכל עת. תוצאות עשייתה באות לידי ביטוי אובייקטיבי ב"סרגל המינהל" שבאמצעותו מעריכים את תפקודי המשרדים במרפאות כללית.

מרפאת ירכא נבחרה מתוך כ-200 מרפאות ויחידות כללית ברחבי המחוז הגדול

הענקת הצטיינות מרפאת ירכא. דוד חורש
הענקת הצטיינות מרפאת ירכא. דוד חורש

כ-9000 מבוטחי כללית במרפאת ירכא זוכים לשירות מצויין, כך עולה מפרס הצטיינות שהוענק לצוות אשר נבחר מכלל צוותי כללית במחוז חיפה וגליל המערבי. כל חברי צוות מרפאת ירכא בניהולם של: ד"ר סלאמה עארף – מנהל המרפאה, סלאמה אהאב – מנהל אדמיניסטרטיבי, אבו רומחין מוחמד – מנהל הסיעוד ובשארה מונא – רוקחת אחראית נקראו לקבלת הפרס והתעודה מרונן נודלמן – מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי והנהלת המחוז מרפאת ירכא נבחרה מתוך כ-200 מרפאות ויחידות כללית ברחבי המחוז הגדול.

הישגי המרפאה מתבטאים ברמה גבוהה של איכות רפואית על פי מדדים אוביקטיביים שנבחנים בכללית באשר לאיכות רפואית, שביעות רצון מטופלים ועוד. כך למשל העניקו המטופלים לרופאים המטפלים בהם ציון של לא פחות מ-99  וכמעט אותו ציון לרוקחים ולאחיות המרפאה.

מנצל לאדיסלב  מתנדב מצטיין

הענקת הצטיינות למנצל לאדיסלב. דוד חורש
הענקת הצטיינות למנצל לאדיסלב. דוד חורש

הפרס הוענק למנצל לאדיסלב  בהוקרה על 27 שנים בהן הוא מתנדב בבית המרקחת במרפאת כללית בתל חנן. הוא אמנם יליד 27' אך עדין נמרץ ועירני כאיש צעיר. במקצועו הוא גמלאי סולתם, בעל תואר שני בהנדסת מכונות. מזה כשלושה עשורים הוא מגיע אחת לשבוע, למשך 8 שעות, לבית המרקחת בתל חנן ומסייע לצוות הרוקחים. הצוות מספר כי במקרה שאינו יכול להגיע ביום הקבוע שלו, מקפיד להגיע ביום אחר במקומו ולא להפסיד דקה ממחויבותו. הוא פורק סחורה ומסדר אותה על המדפים ועושה זאת בהקפדה רבה ובסדר מופתי. הוא אף יוזם שינויים לשיפור אופן הסידור וייעול התהליך. בנוסף, משמש כמתורגמן בשפה הרוסית והרומנית כאשר המטופלים אינם דוברי השפה העברית, מציע את עזרתו ומכוון אותם ואף לוקח חלק במענה טלפוני והכל באדיבות ובנועם הליכות.

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

סמר עודה - כרנתינג'י
סמר עודה - כרנתינג'י
עיתונאית בצוות הכתבים של האתר חי פה • כתבת מוניציפלית, פלילים, סביבה ובריאות צרו קשר עם סמר באימייל: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

כל הכתבות בחי פֹה

מכבי חיפה אמרה תודה ונפרדה ממאמנה מסאי דגו

במשחקה האחרון של מכבי חיפה במסגרת הדרבי החיפאי באיצטדיון ע"ש "סמי עופר" בחיפה נפרדה קבוצת מכבי חיפה ואמרה תודה למאמן הקבוצה מסאי דגו שהיה...

מעל 5 ק״ג חשיש ונשק נתפסו בשטח פתוח

(חי פה) למעלה מ- 5 ק״ג חומר החשוד כחשיש מחולק לפלטות ונשק "סופטאייר" ארוך נתפסו בשטח פתוח בבסמת טבעון. ממשטרה ישראל נמסר לחי פה תאגיד...

חי פה • התרמת דם בחמישי 30/05/24

חמישי 30/05/24 בין השעות 18:30 - 23:00במתחם השוקק של שוק תלפיות בחיפה לונץ 4, סמוך למסעדה התאילנדית בשוקיש לכם הזדמנות לעשות עוד משהו טוב,...

השחמטאי שנפצע ב-7 באוקטובר ורגלו נקטעה ינסה לזכות באליפות ישראל לאנשים עם מוגבלויות

חיפה מארחת את אליפות ישראל עשרות שחמטאים, ובהם אמנים ורבי אמנים, הבטיחו כבר את הגעתם לאליפות הארץ, שתיערך ביום חמישי בבית הלוחם חיפה ותחולק לקטגוריות...

ארגון וניהול דיירים בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38 • מנשה שמש קיים טכנולוגיות

דיירים אשר מעוניינים לחדש את הנכס אשר בבעלותם במסגרת פרויקט של פינוי בינוי או תמ"א 38 הריסה ובינוי, צריכים לפנות לחברה המתמחה בליווי דיירים...