אריק בנאדו פוטר במפתיע מקבוצת הנוער מכבי חיפה • מחליפו שחקן העבר הנתנייתי בני לם

אריק בנאדו, מאמן ושחקן עבר מכבי חיפה כדורגל (צילום: יוסף הירש)

אריק בנאדו, מאמן קבוצת הנוער של מכבי חיפה, אחד הסמלים הגדולים של המועדון הירוק, פוטר ביום ראשון (23/06/19) ובאופן מפתיע. אריק בנאדו החזיק בחוזה למשרת המאמן גם לעונה נוספת, נדהם מהחלטת הנהלת מכבי חיפה. קבוצת הנוער של המועדון סיימה את עונת המשחקים כשהיא רק במקום ה-9 מתוך 16. בנאדו שילם את המחיר על העונה החלשה מאוד שהייתה לקבוצת הנוער של המועדון. הנהלת קבוצת מכבי חיפה הודיעה כי אריק בנאדו פוטר. את בנאדו יחליף שחקן העבר הנתנייתי, בני לם.

אריק בנאדו, מאמן קבוצת הנוער ושחקן עבר מכבי חיפה (צילום: יוסף הירש)
אריק בנאדו, מאמן קבוצת הנוער ושחקן עבר מכבי חיפה (צילום: יוסף הירש)

אריק בנאדו המאמן ושחקן העבר התייחס לפיטוריו:

ההודעה הפתיעה אותי מאוד, בעיקר על רקע העובדה שנקבע כבר תאריך פתיחה לעונת המשחקים ולאחר שהכנתי ועמלתי על התכניות המקצועיות לעונה הקרובה. מיותר לציין את החיבור הרגשי שלי למועדון וכמה הוא חשוב לי ולכן קשה לי מאוד עם ההחלטה. הדבר נעשה לאחר עונה אחת בלבד מתוך חוזה של שנתיים. אציין כי דחיתי הצעות רבות מקבוצות הבוגרים והסכמתי לחזור לקבוצת הנוער, כי לקחתי בחשבון התחייבות לתקופה של שנתיים מלאות. מעציב ומאכזב מאוד לגלות שמועדון שגדלתי בו ושיחקתי בו שנים רבות ושביחד קטפנו מספר שיא של תארים, בחר להראות לי את הדרך החוצה באופן פוגע במיוחד. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל השחקנים והצוות שעבד איתי וכמובן לכל הקהל הירוק.

ממכבי חיפה נמסר:

הסיבות לפיטוריו של אריק הן מקצועיות בלבד. אנו מודים לאריק על תרומתו למועדון ומאחלים לו בהצלחה.
מי שכבר ממש בקרוב יתפוס על כר הדשא את מקומו של בנאדו ויעמוד על הקווים יהיה שחקן העבר, בני לם הנתנייתי. בני היה מאמנה ומנהלה של מכבי נתניה קרוב ל-20 שנה במחלקות הנוער שלה ושל בית”ר טוברוק.

תגובתו של בני לם: 

אני מאוד מרוצה שהגעתי למועדון גדול כמו מכבי חיפה. אנחנו נשב בימים הקרובים עם כל הצוות ונחליט על המטרות ועל הדרך. גידלתי אינספור שחקנים בכדורגל הישראלי ואני מקווה להמשיך את דרכי זו גם במכבי חיפה.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.