מתעוררת! מכבי חיפה עם רכש ראשון לעונה ודבר הנשיא לאוהדים • כדורגל בחיפה

מכבי חיפה החתימה אתמול בערב (20/06/2019), את צמד הקשרים של קבוצת בני יהודה ת”א, דולב חזיזה ויובל אשכנזי. הקבוצה מחפשת להתחזק בעוד מספר עמדות לקראת המפגש הכפול באירופה מול הסלובנים • יעקב שחר: “בקרוב נשלים את בניית הסגל”

בימים האחרונים נשמעו לא ללא הרף ברשת החברתית וגם בתקשורת, טענות של אוהדי מכבי חיפה כלפי הנהלת הקבוצה ובראשה הנשיא יעקב שחר, על כך שלא נעשה שום רכש לקראת העונה הבאה. האוהדים רואים את שאר קבוצות ליגת העל, מתחזקות בשחקנים שחלקם נקשר עם מכבי חיפה.

כאמור, אתמול בערב, חתמו דולב חזיזה ויובל אשכנזי במכבי חיפה, לשלוש שנים. חזיזה ואשכנזי הגיעו מקבוצת בני יהודה וימריאו מחר למחנה האימונים של מכבי חיפה באוסטריה. במהלך היום סוכמה העסקה מול בני יהודה, ובתמורה להעברתם, יעברו בהשאלה לבני יהודה, שחקני הבית של מכבי חיפה, עמית זנטי ואיתן וולבלום, עם זכויות בכרטיס השחקן של שניהם.
חזיזה ואשכנזי הפגינו העונה יכולת טובה ועזרו לבני יהודה לזכות בגביע המדינה. שני הקשרים מצטרפים לחלוץ הקבוצה ירדן שועה, שהגיע לפני חצי שנה למכבי חיפה מאותה קבוצה.

לאחר ההחתמות פנה נשיא המועדון יעקב שחר לאוהדי הקבוצה וביקש להתאזר בסבלנות בנוגע לבניית הסגל הקבוצתי והמקצועי:


אני שומע וער לדאגות שלכם, האוהדים, בנוגע להכנות לקראת העונה הקרובה. טוב שאכפת לכם כמוני מהנעשה במועדון. כל הדאגות נובעות, כנראה, מהעובדה שאנו לא נוהגים לצאת עם חצאי ידיעות, אלא רק כאשר הדברים גמורים. אנו ערים לצרכי המועדון ויודעים מה אנו עושים. הצוות המקצועי מנהל תהליך, במטרה לסכם עם שחקנים זרים בעמדות שהגדרנו, על מנת להשתפר. אני שמח על החתמתם של השחקנים דולב חזיזה ויובל אשכנזי. אנו נמצאים במשא ומתן מתקדם עם עוד מספר שחקנים ובקרוב נשלים את בניית הסגל והצוות המקצועי.
דולב חזיזה (צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי)
דולב חזיזה (צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי)
יובל אשכזי (צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי)
יובל אשכזי (צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי)

הסבב האירופי:
השבוע נקבע, כי מכבי תחל את התמודדותה בסיבוב המוקדמות הליגה האירופית מול קבוצת מורה הסלובנית מהעיר מורסקה סובוטה. הקבוה סיימה במקום הרביעי בעונה שעברה בליגה הסלובנית והסגל שלה מתבסס על שחקנים אלמוניים יחסית כשרובו שחקנים סלובניים, כמה קרואטיים ובוסני אחד. המשחק הראשון יערך באיצטדיון “סמי עופר” ב11 ביולי ואילו הגומלין יערך שבוע אחרי ב-18 ביולי בסלובניה.

ירדן שועה. שיחק עם חזיזה ואשכנזי בבני יהודה (צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי)
ירדן שועה. שיחק עם חזיזה ואשכנזי בבני יהודה (צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי)
יעקב שחר (צילום: חגית אברהם)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.