ילדי גן הילד הדליקו נר שביעי של חנוכה עם חברי מועדון רוטרי

ילדי גן הילד (ילדים ונוער) הדליקו נר שביעי של חנוכה עם חברי מועדון רוטרי ונהנו מהופעת אורח של אומן האשליות צחי וייט.

פעילי_רוטרי_ואנשי_גן_הילד_מדליקים_נר_חנוכה.jpg

את נר שביעי של חנוכה ציינו ילדי גן הילד (הילדים והנוער) ובני משפחותיהם במסיבת חנוכה שמחה במיוחד ביחד עם חברי מועדון רוטרי וחברות אינרוויל (האופן הפנימי) חיפה. עמותת “גן הילד” המשמשת כמרכז חברתי חווייתי לשעות הפנאי וסופי שבוע, לילדים, בני נוער ומתבגרים הסובלים מפיגור ברמות שונות, אוטיזם, ומבעיות התנהגות והסתגלות חברתית, אומצו ע”י נשות האינרוויל של רוטרי בחיפה, שלא שכחו לציין עם הילדים את חג החנוכה. האירוע המשמח נפתח באכילת סופגניות לפי מיטב המסורת. חניכי קבוצת הבוגרים הדליקו ביחד עם חברי רוטרי את נרות החנוכה, ולאחר מכן מקהלת הבוגרים בלווי הגיטרה של אריאל לינקר הנעימה בשירי חנוכה. גולת הכותרת – הייתה הופעתו של צחי וייט אמן הטלפאתיה שהדהים את האורחים והחניכים בקסמים מעוררי התפעלות.

לדברי מיכל ברנר נשיאת הכבוד ומייסדת עמותת גן הילד: “אנו רואים חשיבות רבה באפשרות הניתנת לחניכים להשתלב בפעילויות הפנאי של הקהילה ולערוך מפגשים עם הקהילה החיפאית. אנו מאמינים שפעילות זו מחזקת את ביטחונם העצמי ותורמת להרגשה של סיפוק בקרב המשתתפים.”

באירוע השתתפו נגיד רוטרי ישראל שאול דיאנגלי ורעיתו מירב, משה גן צבי נשיא רוטרי חיפה שאף ניהל את הטקס ורעייתו אורנה, טובה גילת מרוטרי חיפה נשיאת האינרוויל, אילאיל ענר חברת רוטרי ונציגתו בועד המנהל של גן הילד, מיכל ברנר נשיאת הכבוד ומייסדת עמותת גן הילד ועוד.

הצילומים באדיבות: עמותת גן הילד
[attachment=0:2nw9uu15]האומן צחי וייט במסיבת חנוכה של הרוטרי וילדי גן
הילד..jpg[/attachment:2nw9uu15]

עמותת גן הילד
עמותת “גן הילד” משמשת כמרכז חברתי חווייתי לשעות הפנאי וסופי שבוע, לילדים, בני נוער ומתבגרים הסובלים מפיגור ברמות שונות, אוטיזם, ומבעיות התנהגות והסתגלות חברתית.
במרכז “גן הילד” מבקרים קרוב ל 350 חניכים בשלושה סניפים ברחבי חיפה (מרכז גן הילד -גן האם, סניף “סביון” קרית חיים, סניף ויז’ניץ לקהילה החרדית), ממסגרות שונות של החינוך המיוחד.
נעשים מאמצים רבים, להעשיר את שעות הפנאי שלהם, להקנות להם כישורי חיים ולשפר את איכות חייהם.

קבוצת הבוגרים של עמותת “גן הילד” משלבת צעירים בעלי פיגור קל ובינוני אשר אינם מסוגלים להשתתף בתוכניות נורמטיביות אחרות של בני גילם. גן הילד” משמש עבורם כמועדון חברתי בו הם נפגשים עם חבריהם שלוש פעמים בשבוע ויוצאים לבילויים משותפים.

באירוע שהתקיים בחנוכה אמרה מיכל ברנר נשיאת העמותה ומייסדת גן הילד “אנו רואים חשיבות רבה באפשרות הניתנת לחניכים להשתלב בפעילויות הפנאי של הקהילה ולערוך מפגשים עם הקהילה החיפאית. אנו מאמינים שפעילות זו מחזקת את ביטחונם העצמי ותורמת להרגשה של סיפוק בקרב המשתתפים.”

גני ילדים בחיפה

הגיבו כאן לכתבה