בית הספר הטכני של חיל האוויר בחיפה זכה בתחרות הנצחת נשיא ישראל וראשי ממשלותיה.

הזכייה בתחרות: "הנצחת נשיא ישראל וראשי ממשלותיה" לטכני חיל האוויר חיפה

השבוע התקיים בבית הנשיא טקס הענקת פרס נשיא המדינה וראש הממשלה לזוכה בתחרות הנצחת נשיאי ישראל וראשי ממשלותיה.

במהלך הטקס הכריזה ועדת הפרס, על בית הספר הטכני של חיל האוויר בחיפה כזוכה בפרס. הפרס ניתן למנהל בית הספר, בתחרות הנצחת נשיאי ישראל וראשי ממשלותיה, על ידי ראש הממשלה, בנימין נתניהו ובראשות נשיא המדינה, ראובן ריבלין.

בית הספר הטכני של חיל האוויר בחיפה
בית הספר הטכני של חיל האוויר בחיפה

את הפרויקט הובילו לאורך שנת הלימודים הנוכחית תלמידי שכבה ט’ בבית הספר הטכני של חיל האוויר בחיפה. בתחילת העבודה על הפרויקט התבקשו התלמידים לבחור מבין שני נשיאים ושני ראשי ממשלה דמות אחת שתונצח בפרויקט. תלמידי בית הספר בחרו את דמותו של לוי אשכול כפרויקט ההנצחה וניהלו תהליכים של איסוף מידע, יצירת תוכן ובנית אתר אינטרנטי להנצחה. 

בית הספר הטכני של חיל האוויר בחיפה
בית הספר הטכני של חיל האוויר בחיפה

מנהל בית הספר, שלום בובליל ציין:

תלמידי בית הספר עברו תהליך לימודי וחינוכי במהלכו ביצעו עבודת חקר בסיוע מורי בית הספר. התלמידים עשו שימוש בכלים טכנולוגים שרכשו בבית הספר ולמידה מבוססת משחק בכדי להגיש את המידע עבור כלל הגילאים. 

חיל האוויר ובית הספר הטכני בחיפה  מדגישים את החיבור להיסטוריה של מדינת ישראל לצד הלמידה והטכנולוגיה. חיל האוויר כמוביל בחינוך טכנולוגי, שם את השימוש בכלים טכנולוגים לצורכי חינוך והדרכה. חיל האוויר מקדיש חשיבות רבה לשילוב בין העולם הטכנולוגי ועולם ההדרכה. תלמידי בית הספר משתלבים בסוף תקופת לימודם במערך הטכני של חיל האוויר ומהווים חלק משמעותי מפעילות חיל האוויר.

שלום בובליל ומפקד בסיס הטכני, אל״ם רונן פולוביאן מקבלים תעודת הזכייה בתחרות: "הנצחת נשיא ישראל וראשי ממשלותיה" על ידי ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו ובראשות נשיא המדינה, מר ראובן ריבלין.
שלום בובליל ומפקד בסיס הטכני, אל״ם רונן פולוביאן מקבלים תעודת הזכייה בתחרות: “הנצחת נשיא ישראל וראשי ממשלותיה” על ידי ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו ובראשות נשיא המדינה, מר ראובן ריבלין.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.