סירב לשלם שכירות דירה ושילם בחייו | ויקטור ז’ירנוב מחיפה נאשם ברצח שותפו לדירה בסכין מטבח עת שישן

זירת רצח ברחוב הירדן בחיפה 18/5/2019 (צילום: משטרת ישראל)

פרקליטות מחוז חיפה- פלילי הגישה היום (שישי 13/6/19) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד ויקטור ז’ירנוב  בן 59 מחיפה בגין רצח  המנוח פאבל אורלוב בן 44באמצעות סכין, בחודש שעבר,  זאת  על רקע סכסוך  בגין תשלום דמי שכירות שהמנוח סירב לשלם או לעזוב את הדירה.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה”ד  שרון אייל , עולה כי הנאשם התגורר בדירה שכורה ברחוב הירדן קומה 3 דירה 5 בחיפה. ובחודשיים האחרונים התגורר המנוח יחד עמו  בדירה  ונהג לישון בחדר השינה. במהלך התקופה, המנוח לא שילם לנאשם עבור השהות בדירה וסירב לבקשת הנאשם לעזוב את הדירה. על רקע זה התגלע סכסוך בין השניים והנאשם החליט להמית את המנוח.

ביום 18.5.19 בזמן שהנאשם והמנוח שהו לבדם בדירה והמנוח ישן במיטה בחדר השינה, ניגש הנאשם למטבח, הצטייד בסכין מטבח גדולה ,  נכנס לחדר השינה, דקר את המנוח, בעת שישן   במיטה, דקירה עמוקה בצוואר מצד שמאל וסובב את להב הסכין בעודה נעוצה בצווארו של המנוח.  בהמשך , משך הנאשם  והוציא מהמיטה את המנוח, שדימם קשות ממקום הדקירה בצווארו, וגרר אותו במסדרון הדירה עד סמוך לדלת הכניסה. השכיב אותו על בטנו כשפניו כלפי הרצפה, אזק את ידיו מאחורי גבו באמצעות שני אזיקונים שחיבר יחדיו, הכניס את ראשו לתוך שקית זבל, הכניס את רגליו לתוך שקית זבל, כל זאת כדי להבטיח ולוודא את מותו.

עוד עולה , שבסמוך לשעה 18:15, יצא הנאשם מהדירה פגש בשכן שהבחין בכתמי דם על בגדיו, הציץ מבעד לדלת הפתוחה של הדירה והבחין בגופת המנוח. הנאשם פנה אל השכן, ביקש ממנו לסייע לו להיפטר מגופת המנוח. השכן הזעיק את המשטרה, שהגיעה למקום זמן קצר לאחר מכן, עצרה את הנאשם בסמוך לבניין, ואיתרה את גופת המנוח בדירה.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.