הגרלת משחקי ליגת העל בכדורגל לעונת 2019/20 – דרבי חיפאי כבר במחזור השני, לוח המשחקים המלא כאן

מכבי והפועל חיפה הוגרלו היום (11/06/19) בבורסה לניירות ערך בתל אביב, ללוח המשחקים לעונה הקרובה בליגת העל, שתקרא גם “ליגת הבורסה לניירות ערך” (שמה של ליגת העל, בעקבות שינוי הספונסר) ובליגה הלאומית.

מכבי חיפה. תפגוש את האלופה מכבי ת”א במחזור הרביעי (צילום” יוסף הירש)

ליגת העל בכדורגל תצא לדרך ב-24 באוגוסט 2019 ותסתיים ב-25 במאי 2020. היום, כאמור, נערכה הגרלת המשחקים לקראת העונה החדשה, כשאותנו מעניינות,כמובן, הקבוצות החיפאיות שמייצגות את העיר בליגה.
במחזור הראשון תארח מכבי חיפה את הפועל רעננה ואילו הפועל חיפה תצא למשחק חוץ מול העולה החדשה הפועל כפר סבא. מחזור לאחר מכן, יפגשו הקבוצות לדרבי חם באצטדיון הכדורגל העירוני “סמי עופר”. כאן המקום להגיר כי כבר כמה עונות שלא היה לנו דרבי במחזורי הפתיחה.

הפועל חיפה מול בית”ר. הקבוצות יפגשו במחזור השלישי.

משחקים בולטים נוספים לשתי החיפאיות: מכבי חיפה תתארח אצל האלופה מכבי ת”א במחזור 4, תארח את בית”ר י-ם במחזור 10 ותצא למשחק חוץ במחזור הנעילה של הסיבוב הראשון ב”טוטו טרנר” מול הפועל ב”ש.
הפועל חיפה תארח את הפועל ב”ש במחזור 6, את הפועל ת”א במחזור 8 , תצא למשחק מול מכבי ת”א במחזור 10 ותארח את בני יהודה ת”א במחזור הנעילה של הסיבוב הראשון.

בגביע הטוטו הוגרלה הפועל חיפה בבית אחד עם הפועל כפר סבא, הפועל חדרה, הפועל ק”ש ומכבי נתניה מולה תשחק במחזור הראשון בגביע זה. הקבוצות שישחקו השנה במסגרת אירופית וביניהן מכבי חיפה, ידלגו על השלב הראשון בגביע ולכן לא שובצו.

גילי ורמוט ורמי גרשון. דרבי מוקדם העונה (צילום: חגית אברהם)
גילי ורמוט ורמי גרשון. דרבי מוקדם העונה (צילום: חגית אברהם)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.