שישה עצורים בחשד להנחת מטעני החבלה ופיצוצי המכוניות בצפון הארץ • משטרת ישראל • וידאו מרגעי המעצר על הכביש הראשי

מעצר החשודים בפיצוץ הרכבים (צילום: משטרת ישראל)

בתום חקירה סמויה, עצרה היחידה המרכזית של מחוז חוף, במשטרת ישראל, שישה תושבי הצפון, בחשד למעורבות באירועים חמורים של הנחת מטענים בארבעה כלי רכב בחודשים האחרונים על רקע פלילי, שגרמו למותו של אחד ופציעה קשה של שניים נוספים.

צפו ברגע המעצר של החשודים בהנחת המטענים

בלשי היחידה המרכזית של מחוז חוף עצרו היום באזור הצפון, בתום חקירה סמויה ומורכבת, שישה חשודים תושבי הצפון בחשד למעורבות בהנחת מטענים בכלי רכב על רקע סכסוך פלילי בין עבריינים, שהסתיימו באופן חמור במותו של אחד ובפציעה קשה בגפיים של שניים נוספים, תוך סיכון כלל הציבור.

ממשטרת ישראל נמסר לחי פה:
מדובר בחקירה הכוללת איסוף ממצאים שונים, אשר קשרו את המעורבים להנחת מטענים בארבעה אירועים: שני אירועים בעיר נשר, אירוע במרכז הכרמל ואירוע נוסף באילת.
כאמור, 6 החשודים נעצרו היום , כל אחד עפ”י חלקו במעורבות באירועים, החל מההזמנה, דרך הכנת המטענים, הטמנתם והפעלתם.
בשל חומרת העבירות והסכנה שנשקפה כלפי הציבור, הפעילו חוקרי הימ”ר את כלל האמצעים העומדים לרשות המשטרה על מנת להגיע אל החשודים בביצוע העבירה עד לשלב מעצרם, כאשר בכוונת היחידה להביאם מחר אל בימ”ש השלום חיפה לדיון בבקשה להאריך את מעצרם.
במשטרה מדגישים, כי הנחת מטען על רקע פלילי מסוכן וחמור בדיוק כמו אירוע טרור ועל כן אנו פועלים כנגד אותם עבריינים כפי שפועלים כנגד ארגוני טרור, בכל האמצעים ובכל הכוח, תוך הפעלת מודיעין איכותי ויחידות מיוחדות לסיכול ומיצוי הדין עם העבריינים.
עוד נמסר על ידי משטרת ישראל:
אנו נמשיך ונפעל בנחישות מול אותם עבריינים המסכנים את הציבור ולשם כך מפעילים יחידות עילית כגון ימ”ר, יחידה ללוחמה בפשיעה המרחבית ויחידות בילוש בתחנות בסיוע מג”ב, יס”מ ועוד

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. ירון חנן אמר/ה

    אם יצליחו להפלילם, אז סוף סוף אשמח להצדיע למשטרת ישראל ומרחב חוף…מזמן חיכיתי שתהיה לי הזדמנות לפרגן בכיף למשטרה…אנא אל תאכזבו הפעם!