אקדמית גורדון חיפה אירחה מנהלי בתי ספר מסין להשתלמות בישראל

מנהלי בתי ספר מסין בהשתלמות בישראל, אורחי האקדמית גורדון חיפה (צילום: ניר משה)

אימפריית עלי באבא וקרן “ג’ק מא” מטיסה מנהלי בתי ספר מסין להשתלמות בישראל

בשבוע שעבר ביקרה במכללה האקדמית גורדון משלחת של 20 מנהלי בתי ספר מסין, כדי ללמוד על המגמות החדשות בתחום שילוב הטכנולוגיה בחינוך

ביום רביעי (29.5.19) אירחה האקדמית גורדון משלחת מסין. 20 מנהלי בתי ספר ו-8 אנשי תקשורת. הביקור הוא במימון של קרן החינוך “ג’ק מא”, הקרויה על שמו של האדם העשיר ביותר בסין, שגם הקים אותה ואת אימפריית עלי באבא.

הקרן בחרה לבקר במכללה בשל ההתמחות שלה בשילוב טכנולוגיות בהוראה ומתוך רצון ללמוד מחברי הסגל על המגמות העתידיות בתחום זה. במפגש מכונן זה נפגשו חברי המשלחת עם העשייה הענפה של האקדמית גורדון בתחומי החדשנות בפדגוגיה, עתידנות בחינוך והקמת מרחבי למידה. כמו כן, המכללה פועלת לקידום שיתופי פעולה בהמשך עם הקרן.

לאחר קבלת פנים מרגשת, הביקור החינוכי התרכז בסקירה של מתווה הלימודים במכללה, תוך הדגשת נושאי השילוב של הטכנולוגיה בפדגוגיה בימינו והשינויים החלים בתפקידו של המורה.

נושא מרכזי שהרשים את חברי המשלחת הוא שילוב ההתנסות המעשית של הסטודנטים הלומדים במכללה במהלך לימודיהם. שיא ההתלהבות נרשם בחלקים בהם חוו את מרחבי הלמידה הייחודיים והטכנולוגיות הקיימות במכללה, בייחוד בחלק שבו התנסו בניידת הטכנולוגית החדשה, שעתידה להנגיש את הטכנולוגיה בבתי הספר ובגנים ברחבי הארץ, כבר החל משנת הלימודים הקרובה.

מנהלי בתי ספר מסין בהשתלמות בישראל, אורחי האקדמית גורדון חיפה (צילום: ניר משה)
מנהלי בתי ספר מסין בהשתלמות בישראל, אורחי האקדמית גורדון חיפה (צילום: ניר משה)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.