שריפה בעתלית | 6 נפגעים משאיפת עשן, בהם: גבר כבן 50 במצב קשה

שריפה בעתלית צילום(מד"א)

ברגעים אלו 17:40 שריפה בעתלית ברחוב הזית, השריפה בבנין מגורים בקומה השלישית

מדוברות כבאות מחוז חוף נמסר לחי פה: שלושה צוותי לוחמי אש בסיוע מנוף גבהים פועלים כעת בשריפה אשר פרצה בדירת מגורים בקומה השלישית מתוך ארבע ברחוב הזית בעתלית. במקום ידוע על לכוד, לוחמי האש איתרו אותו ופועלים לחלצו.
במקביל פועלים לכיבוי הבעירה

בהמשך לשריפה בדירת המגורים בעתלית 18:05:
מדוברות כבאות מחוז חוף:
דרמה של ממש התחוללה לפנות ערב בעתלית. סמוך לשעה 17:00 התקבל דיווח על דירת מגורים העולה באש ברחוב הזית בעתלית. ארבעה צוותי לוחמי אש וביניהם צוות מתנדבי חוף כרמל הגיעו למקום וזיהו בעירה עזה ולהבות הבוקעות מחלונות הדירה הממוקמת בקומה השלישית מתוך ארבע במבנה. לוחמי האש פרצו את דלת הכניסה, חדרו לדירה ומיד הבחינו בגבר כבן חמישים אשר עבר את המעקה ונתלה על מסתור הכביסה מחוץ לדירה בגובה של שלוש קומות. הצוותים עטו עליו בנסיון לחלצו אלא שהגבר, (המוכר לרשויות) תקף את הלוחמים, ואף ניסה לתלוש מעל פניהם את מסכות המיגון. לוחמי האש לא ויתרו ונאבקו בגבר עד שעלה בידם למנוע ממנו מלממש את איומו ולקפוץ. לוחמי האש משכו את הגבר פנימה אל הדירה ומילטו אותו אל גורמי הרפואה שהמתינו בסמוך. במקביל לנסיונות לחילוצו של הגבר, צוותים נוספים פעלו לכיבוי הבעירה בדירה ולפינויים של יתר דיירי המבנה.
מפקד תחנה אזורית חדרה טפסר משנה יששכר תוהמי וקצין המבצעים רב רשף קובי מזרחי הגיעו לזירה, עמדו מקרוב על התנהלות האירוע ומיד בסיומו קיימו תחקיר ראשוני עם הצוותים שפעלו במקום.
צוות חוקרי דליקות מטעם רשות הכבאות סגן טפסר רן לוי ורב רשף משה נחום החלו בבחינת הממצאים בזירה על מנת לבחון את הנסיבות אשר הובילו לפרוץ השריפה ומהן עולה כי נשלל החשד לפלילים (על ידי גורם חיצוני) בעת פרוץ האירוע שהה הגבר לבדו בדירה

שריפה בעתלית צילום(מד"א)
שריפה בעתלית צילום(מד”א)

דיווח נוסף בהמשך

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

דוברות מד”א נמסר: בשעה 17:07 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על שריפה בדירה ברחוב הזית בעתלית. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח רמב״ם 6 נפגעים משאיפת עשן, בהם: גבר כבן 50 במצב קשה כשהוא מורדם ומונשם ו-5 קל

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.