טביעה בקריית חיים • אישה כבת 80 ניצלה

חוף קרית חיים בחיפה הצלה

בשעות הבוקר נכנסה אישה כבת 80 לחוף שאינו מוכרז בקריית ים, האישה נסחפה לכיוון חוף קריית חיים. מציל שעסק בפעילות ספורט שמע צעקות מכיוון החוף ורץ לעזרה.

מאיחוד הצלה נמסר לחי פה: כי בסביבות השעה 09:30 הבוקר, נמצאה אישה מבוגרת (כבת 80), בחוף הים בקריית ים בסמוך לחוף גליה, בחוף לא מוכרז. אישה שראתה אותה שוכבת על הבטן צעקה לעזרה ומציל שעסק בפעילות ספורטיבית, משה אותה מן המים כפי הנראה ללא דופק ורוח חיים והחל בפעולות החייאה עד הגעת כוחות ההצלה.
מתנדבי איחוד ההצלה שהוזעקו למקום המשיכו בפעולות ההחייאה וכן, צוות טיפול נמרץ שהגיע גם הוא למקום המשיך לבצע בה פעולות החייאה והצליח להציל את הגברת, שפונתה במצב אנוש לבית החולים.

דבריו של יוסי קורט, מתנדב איחוד הצלה שהגיע למקום: “כשהגעתי למקום אזרחים ביצעו החייאה בגברת, לאחר שסיפרו שהוציאו אותה מהים המשכתי בפעולות החייאה עד להגעת צוות טיפול נמרץ”.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:
חוף קרית חיים בחיפה הצלה
חוף קרית חיים בחיפה הצלה

ממנהל אגף החופים, חיליק אמסלם שהגיע למקום, ביקש לשבח את קור רוחו ופעילותו המקצועית של המציל והדגיש כי הרחצה בחופים הלא מוכרזים הנה אסורה ומסכנת חיים וביקש לפנות לציבור שיקפיד על רחצה בחופים המוכרזים המאוישים במצילים מקצועיים.

הגיבו כאן לכתבה