דיסנילנד פריז היא לגמרי אחת מחוויות החובה שצריך לעשות בפריז, מומלץ לכולם להגיע וליהנות מהמתחם המדהים לכל הגילאים!

המתקנים באתר דיסני (צילום: שי כרמי)

אחרי חווית דיסנילנד פריז בפסח, הינה כמה טיפים עבורכם לחוויה מוצלחת ביותר:

  1. כרטיסי כניסה – מומלץ מאוד מאוד להזמין כרטיסים מראש באתר האינטרנט שלהם, על מנת לדלג על כל התורים בבוקר.
    שימו לב: במהלך פסח בפריז חוגגים את חג הפסחא ולכן יש ימים שנקראים (high season) עונה מתויירת. בימים אלה מחירי הכרטיסים גבוהים בהרבה מכרטיסים רגילים (low season) ובהתאם לכך גם כמות האנשים במקום.
  2. כרטיסים מהירים – רצוי מאוד לקנות כרטיסים מהירים (FastPass), אמנם הכרטיסים יקרים, אך לאנשים שנמצאים יום אחד מומלץ מאוד לקנות אותם על מנת להספיק את כל הפארקים המוצעים.
  3. בדיסנילנד פריז ישנם שני פארקים: פארק דיסני ופארק וולט דיסני.
    פארק דיסני משלב את כל האגדות המוכרות לנו מילדות. הפארק מחולק לעולמות, העולמות הקסומים האלה אותם אנו פגשנו ומכירים מסרטי דיסני. כל עולם מסמל נושא אחר (לדוגמה: עולם הפיראטים, עולם אינדיאנה ג’ונס, עולם נסיכות ועוד). הפארק הזה הוא הגדול מבין השניים (בו 6 מתקנים של FastPass).

FastPass – פאסט פאס זהו אישור כניסה למסלול מהיר המופרד מהתור הרגיל (ילדים מגיל 3 ומעלה מחוייבים בכרטיס כניסה ובאישור פאסט פס).
איך דיסני דואגים שהמסלול אכן יהיה מהיר יותר מהתור הרגיל? בכל שעה יש מספר מוגבל של פאסט פסים עבור אותו מתקן, כך שכמות האנשים העומדת בתור זה מצטמצמת. נפלא ומומלץ!

הפאסט פאס אינו בתשלום! זוהי הטבה שמגיעה לכל מבקר בפארק, הנכללת במחיר הכרטיס.
והוא לגמרי המומלץ. אם אתם מתכוונים לבלות רק באחד מהפארקים המוצעים, אספר לכם על חוויות פארק וולט דיסני- אם אתם אוהבים גיבורי על זה הפארק בשבילכם! בפארק הזה יש גם עולמות שונים, המשלב בעיקר את העולם של מארוול (Marvel) סדרת סרטי גיבורי-על שוברי קופות וצעצוע של סיפור המקסים והמפורסם, אך הוא בהחלט הקטן מבין השניים (יש בו 3 מתקנים של FastPass). המלצה שלנו: בתוספת של 20€ במקום תוכלו ליהנות משני הפארקים באותו היום.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

במידה וראיתם שמיציתם את הפארק הגדול, מומלץ להוסיף ולחוות גם את פארק וולט דיסני. (הורים יקרים: במידה ואתם מטיילים עם ילדים גדולים/מתבגרים, אתם מוזמנים לתת להם לחוות את פארק וולט דיסני לבד ולבלות אחר הצהריים נעימים וזמן איכות עבורכם בפארק בלי הילדים).

אני, שי כרמי מחיפה. מינימאוס. בדיסני מפסיקים לחלום הכל כבר מתגשם.

אוכל: בכל עולם בפארק דיסני תוכלו ליהנות ממאכלים שמאפיינים את אותו העולם. לדוגמה: בעולם של שודדי הקריביים תוכלו ליהנות מארוחת דגים מפוארת בתוך מסעדת פירטים משוגעת. המלצה: ישנם מסעדות ברמה גבוהה וישנן מסעדות מזון מהיר, ג׳אנק פוד. יש אפשרות להזמין מקום מראש במסעדות היוקרתיות יותר, מומלץ מאוד להזמין מראש ולדלג על תורים.

מצעד: בשעה 17:00 יש מצעד מטורף שעובר הכל הפארק, מומלץ לתפוס מקומות טובים כדי לצפות בכולו.

מופע זיקוקים:
עם סגירת המתקנים באתר בשעה 22:00 מתחיל מופע זיקוקים מעל הטירה המפורסמת של דיסני. תפסו מקומות שווים מול הטירה ותיהנו ממופע בלתי נשכח.

אנחנו נהנינו מאוד. מיצינו ביום אחד את המקום כולו. לדעתי יום אחד מספיק לבילוי ולמצות את כל מה שמציע, אבל, כמובן שיש שיעדיפו להאריך שהותם וליהנות מטיול של כמה ימים נוספים ולישון במלון של דיסני, שזו חוויה בפני עצמה.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.