הלך לעולמו ויקטור חג’אר יו”ר וועד שכונת ואדי ניסנאס בחיפה

ויקטור חג’אר מי שהיה קרוב ל-20 שנה יו”ר וועד שכונת ואדי ניסנאס הלך לעולמו והוא בן 73 במותו. אין אחד שהתגורר בשכונת ואדי ניסנאס בחיפה ולא הכיר את ויקטור חג’אר זיכרונו לברכה. אלפים מתושבי העיר חיפה הכירו אותו ואהבו אותו, שנים רבות כיהן בתפקידו כיו”ר וועד שכונת ואדי נסנאס, ויקטור אהב את כולם וכולם אהבו אותו. לויקטור היתה בואדי ניסנאס בחיפה את המסעדה הידועה “ויקטור הדייג – דגי הוואדי” הנמצאת ברחוב הוואדי שהיתה גם כמסעדה ושימשה בנוסף גם כחנות למימכר דגים אותה מפעילים כיום רעייתו וילדיו.

בראיון לכתב “חי פה” שערך לאחרונה אמר חג’אר: “שכונת ואדי ניסנאס היא שכונה שהיא סמל, חיפה כעיר בה מתקיימת שנים רבות מסורת מפוארת של דו-קיום שכנות טובה וחיי שיתוף ואחווה. כאן בעיר חיפה כולם שווים וקיים שיתוף פעולה פורה ומבורך גם בין וועדי השכונות האחרות בעיר חיפה בהם חליסה, עין הים, הדר עבס, העיר ועוד. כל כך כיף תמיד לראות בעיר חיפה את המוסלמים הנוצרים והיהודים בשיתוף פעולה פורה ומבורך ואת הכבוד ההדדי שנותנים האחד לשני בין כולם, 70 שנה אנחנו שומרים כאן בעיר חיפה על הכבוד ההדדי ועל היחסים”.

עם היוודע דבר פטירתו של חג’אר אמר הבוקר, מומי אלמוג, מנהל המחלקה לנוער צעירים ושירותי תקון בעיריית חיפה, לכתב החדשות של “חי פה”: “ויקטור ז”ל היה דמות אהובה וססגונית וידועה על כולם למוסלמים הנוצרים וגם ליהודים בעיר חיפה, תמך ועשה רבות למען הנוער והצעירים בשכונת ואדי ניסנאס, היתה לי זכות גדולה ללעבוד לצידו למעלה מ-30 שנה בעיריית חיפה, מחזק את בני משפחת חג’אר באבלה ובצערה, יהי זכרו ברוך”.

אתר החדשות “חי פה” משתתף באבלה וצערה של משפחת חג’אר, ויקטור חג’אר יהיה זיכרו ברוך !

הגיבו כאן לכתבה