יום האחות הבינלאומי | ציון של 94 הוענק לאחיות ואחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי בסקר שביעות רצון על יחס לטופלים

רות ברוך - מנהלת הסיעוד במחוז חיפה וג"מ עם אחיות

640 אחיות ואחי הכללית במחוז חיפה וגליל מערבי תחת ניהולה של מנהלת הסיעוד במחוז, רותך ברוך,  ביצעו 3,200,000 בדיקות בשנה, 13,000 ביום ונתנו לא פחות מ-276,00 חיסונים. זאת בנוסף על ביקורי בית, בדיקת כף רגל סוכרתית, מדידות לחץ דם, הדרכה כיצד להזריק הזרקה עצמית, עבודה לצד הרופאים, מעקב אחר חולים כרוניים והדרכתם, קידום אורח חיים בריא, הדרכה פרטנית, בקבוצות ובמסגרות בקהילה ועוד שפע מטלות אותן מבצעים מידי יום.

כהוקרה על פעילות עניפה זו, הזוכה גם להערכה רבה של המטופלים, שהעניקו לצוות הסיעוד של כללית במחוז ציון 94 על יחס למטופלים, ולקראת יום האחות הבינלאומי ערכה להם ההנהלה מפגש הוקרה מיוחד וחגיגי באולמי קאלה.

האירוע החגיגי נפתח בסבב בין דוכנים בהם הוצגו ע”י כל מינהלת יוזמות ופעילויות בצורה יצירתית ביותר כמו “לין על הבר”, “מיניות על רצף הבריאות” בזבולון, “ממצוינות ועד לאומנות” במינהלת כרמל, “כוחו של חיבוק” במינהלת כרמים, “מאמצים את הקהילה האתיופית” בקריות, “התשוקה להצלחה” במינהלת אשר ועוד ועוד.

מנהל המחוז רונן נודלמן , שבירך את האחיות והאחים סיפר שאמו היתה אחות בכללית ולכן הוא מעריך את המקצוע עוד מהבית, וציין  את הפרס הארצי מטעם מנכ”ל כללית שהוענק למחוז כמחוז מצטיין והדגיש כי לאחיות יש חלק חשוב בהישג זה והודה להן על כך.

רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וג"מ בכללית - מנהלת הסיעוד במחוז אות ברוך
רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וג”מ בכללית – מנהלת הסיעוד במחוז אות ברוך

באירוע גם צוין כי מיכל אידלמן אוחנה – מנהלת הסיעוד במערך בריאות הנפש של כללית במחוז תקבל פרס הצטיינות בבית הנשיא על יוזמות והתמסרות למען נפגעי הנפש והאולם הריע לה בשמחה.

רות ברוך, הציגה במצגת מרהיבה, את הישגי הסיעוד בשנת 2018 כמו חיסוני שפעת, מניעת נפילות בקשישים ועוד.

אחיות הכללית יום האחות 2019
אחיות הכללית יום האחות 2019

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.