מירב זראד-יעקבי נבחרה על ידי הנהלת כללית לתפקיד המנהלת האדמיניסטרטיבית החדשה של מרכז רפואי לין בחיפה

כללית ממשיכה להתחדש בכוחות צעירים מעתודת הניהול שלה ועתה נכנסת לנעליה של דנה גילדין, המנהלת האדמיניסטרטיבית המיתולוגית של מרכז רפואי לין אשר יוצאת לגמלאות, מירב זראד יעקבי.

למירב תואר ראשון בניהול מערכות בריאות של אוניברסיטת בן גוריון והיא עשתה את כל הדרך בכללית בשורה של תפקידי מינהל: החלה לפני כ- 14 שנים בכללית כפקידה במרפאת קריית אליהו.


בהמשך, עבדה במשרד מרפאת רש במרכז הכרמל כפקידה ומקדמת ביזור ומשך תקופה מסוימת גם כממלאת מקום המנהלת האדמיניסטרטיבית במרפאה.

ב-6 השנים האחרונות מירב זראד-יעקבי היתה מנהלת האדמיניסטרטיבית של מרפאת קרית שפרינצק בחיפה.
במקביל, עברה הכשרה במסגרת קורס של עתודה ניהולית לדרג ביניים שנערכה במרכז ההדרכה של כללית, אותה סיימה לאחרונה בהצלחה ועתה נבחרה לתפקיד המאתגר של ניהול המרכז הרפואי הגדול לין.


3500 איש נכנסים מידי יום בשערי מרכז רפואי לין, שהינו מרכז רפואי ייחודי בקהילה, המתפקד כמעין בית חולים יום עם 36 מחלקות במגוון תחומי הרפואה וצוות רפואי משולב עם בית חולים. השירות כולל גם מיון קהילתי, מחלקת תאונות, חדרי ניתוח חדישים, מכון לביצוע בדיקות פולשניות במערכת העיכול, מכון אונקולוגי גדול, מכון הדמיה גדול וניידת MRI.


בתפקידה החדש מופקדת מירב כמנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז הגדול על 64 עובדי מינהל ואחראית להפעלה הלוגיסטית של מרכז רפואי זה, ליווי בינוי מחדש ועוד.
היא תושבת חיפה, בת 43 מחיפה, נשואה +2.

הגיבו כאן לכתבה