עיריית חיפה מלבני –  מובייל

להקת שלוה בערב גאלה שנתי רוטרי קישון | 21/05/19

חברי רוטרי קישון מזמינים את הציבור להופעה של להקת שלוה. הערב הוא ערב ההתרמה השנתי שיתקיים ב 21/05/19. בשעה 20:30

הזמנה לערב התרמה רוטרי קישון  להקת שלוה
הזמנה לערב התרמה רוטרי קישון להקת שלוה


“נתינה” מהכח לפועל

כארגון רוטרי ומועדון רוטרי קישון נציגו באיזור הקריות, ברצוני לשתף אותך ולהפוך גם אותך לשותף בחוויה וברגש הנתינה הקיים מן הסתם בצורה זו או אחרת אצל כל אחד ואחת מאתנו. בואו ביחד ננסה לתרגם רגש זה לחיוך ולמבע עיניים שמח בסופה של דרך, אצל המקבל.
הקדמה קצרה זו נועדה כדי לחבר אותך לדוגמא מעשית. מדי שנה עורך המועדון ערב גאלה במסגרתו הוא מנסה לגייס תרומה למטרה אותה הציב לעצמו ושאמורה להיטיב עם הקהילה שסובבת אותנו.

השנה בחרנו לעזור בתרומה לבית ספר תיכון יעדים מקרית ביאליק. בית ספר תיכון יעדים הוא בית ספר לנערים ונערות שהתקשו למצוא את דרכם לקו הגמר של סיום לימודיהם בדרך הרגילה ואלמלא האלטרנטיבה שנותן בית ספר זה, קרוב לוודאי שהיו נפלטים לרחובות על כל המשתמע מכך. בית הספר כולל במסגרתו גם פנימייה לבנות ואין בתקצובו הרגיל ע”י הרשויות המוסמכות כדי לענות על כל הצרכים המרובים להם הוא נדרש בטיפולו באוכלוסייה מורכבת זו.
בנקודה זו אנחנו ואתם נכנסים לתמונה .ערב ההתרמה שנועד לעזור לבית הספר במטרתו הנעלה אמור להתקיים ב-19.5.21 בתאטרון מוצקין אליו תגיע להקת שלוה כשתרומתנו היא כפולה: הן ללהקה ולמה שהיא מייצגת, והן לבית הספר שתפקידו הוא להביא את תלמידיו לקו הגמר למרות משאביו הדלים.)והוא עושה את אגב, בהצלחה יתרה.


עיריית חיפה רחב


יהודה שוורץ, עו”ד נשיא מועדון רוטרי קישון 2018-2019 אקדים תודות למעשים וארשה לעצמי לסיים במשפט אותו אמר פעם אלברט שוויצר :

“האושר הפנימי שאנו חשים לאחר שעשינו מעשה טוב, הוא התזונה שהנשמה
דורשת ”

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.