רוקחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי גרפו מחצית מכלל פרסי המצויינות ברוקחות של כללית בארץ

פרסי הצטיינות ארציים הוענקו לצוותי הרוקחות של כללית במרפאות הקהילה  ברחבי הארץ, ביניהם צוותי הרוקחות במחוז חיפה וגליל מערבי, שבשנת 2018 העניקו רוקחי המחוז לא פחות מ- 3346 הדרכות רוקחיות – גידול של 75% לעומת שנה קודמת. בית מרקחת הרמן בקריית מוצקין בניהולו של מוחמד חמוד נמצא במקום ראשון בדירוג ארצי, בית מרקחת במרפאת קריית אליהו בניהולה של קאדסיה מחרום קיבל תעודת הצטיינות על מקום שני בדירוג ארצי, בית המרקחת בבית ג’אן בניהולה של  סוזאן עבדו דורג ארצית במקום השלישי ובית המרקחת בסח’נין, בניהולו של מוחמד בשיר, הגיע למקום שני בדירוג הארצי.

הפרסים הוענקו על הצטיינות ועמידה בסרגל בתי מרקחת של הכללית, בציון 90. סרגל בתי המרקחת הוא כלי המאפשר השוואה על בסיס מדדים אחידים בביצועים ובהישגים של מאות בתי המרקחת בכלל מחוזות כללית בארץ. ועל מתן ייעוצים והדרכה רוקחית למטופלים בתהליך שהחל כיוזמה מקומית במחוז.

בכללית מציינים, כי מדובר בהישג מרשים, בעיקר נוכח העובדה שמדובר במחוז הגדול בארץ ומאד הטרוגני באיפיוני הלקוחות והצוות ורבים מבתי המרקחת פועלים בישובים מרוחקים ובפריפריה ועם זאת הצליחו, בהשקעה רבה ובניהול נכון, תוך ראיית המטופל במרכז להוביל, גם על פני מערי רוקחות במחוזות במרכז הארץ.

פרס הצטיינות לבית מרקחת קרית אליהו של כללית
פרס הצטיינות לבית מרקחת קרית אליהו של כללית
אירנה עם פרסי הצטיינות לבתי מרקחת במחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית
אירנה עם פרסי הצטיינות לבתי מרקחת במחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.