כללית | מחוז חיפה וגליל מערבי הוכרז כמחוז המצטיין לשנת 2018

מחוז חיפה וגליל מערבי הוא לא רק המחוז הגדול בארץ, הוא גם הטוב בארץ, כך הוכרז בטקס ההצטיינות הארצי שערכה כללית באודיטוריום סמולרש באוניברסיטת תל אביב, בו הוענקו פרסי הצטיינות לשנת 2018 למחוזות, בתי חולים ועובדים.

ההצטיינות הוענקה למחוז, בניהולו של רונן נודלמן, לאחר שהוא הוביל מכלל 8 מחוזות כללית ברחבי הארץ, במפה האסטרטגית וטיפס בשנה האחרונה לציונים המובילים ארצית במגוון מדדים כמו איכות רפואית, שביעות רצון לקוחות ועוד.

רונן נודלמן, מציין בסיפוק רב: “המשמעות מבחירתנו כמחוז מצטיין היא שמטופלי כללית המטופלים במחוז מקבלים את השירות הטוב בארץ. זה הישג משמעותי במיוחד נוכח מורכבות הסוציו דמוגרפית של המחוז והיותו באיזור פריפריה, על כל הקשיים והאילוצים הכרוכים בכך”.

באותו טקס זכתה הנהלת כללית לסיפוק נוסף כאשר הוענקה הצטיינות מנכ”ל לד”ר טלי לבנשטיין מנהלת מרפאת בונן על ציר מוריה בחיפה. ד”ר לבנשטיין הינה מומחית ברפואת משפחה. היא אינה רק רופאת משפחה מצויינת, מקצועית, מסורה ואהודה על מטופליה. היא מתבלטת גם כמנהלת אשר יוזמת מהלכים חדשניים ורותמת לכך את כל חבריה לצוות. כמו יום בריאות האישה ויום המודעות לסרטן שד במרפאה. מתבלטת בתחום האקדמי ומלמדת סטודנטים ומתמחים ומקדמת בחניכה אישית והדרכה את כל הרופאים במרפאה ואת העובדים, מכלל הסקטורים בצורה יוצאת דופן. דואגת למטופלים אך גם לצוות, דואגת לשיתוף פעולה בין הצוות , לגיבוש ולשיתוף ובנוסף, פעילה בנושא מניעת שחיקת עובדים בפורום ארצי ובוועדה למניעת שחיקה. המרפאה בהובלתה מציינת הישגים משמעותיים בציוני הליבה השונים והיא חתומה על הצלחתה הרבה בשנים האחרונות.

ד"ר טלי לבינשטיין מקבלת פרס מנכל בטקס מצטיינים לשנת 2018
ד”ר טלי לבינשטיין מקבלת פרס מנכל בטקס מצטיינים לשנת 2018

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.