רן אהרון מונה למנהל האדמיניסטרטיבי של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי

רן אהרון מונה למנהל אדמינסטרטיבי של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי

רן אהרון, תושב חיפה, נשוי ואב לשניים, מונה למנהל האדמיניסטרטיבי של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, אשר משרת 750 אלף מבוטחי כללית, בפריסה גיאוגרפית נרחבת. בתפקידו החדש ינהל אהרון, צוות של כ-900 עובדי מינהל אשר מעניקים שירות בדלפקי המשרדים של המרפאות בלמעלה מ-200 מרפאות כללית ברחבי המחוז ובמרכזים הרפואיים הגדולים לין וזבולון.

בנוסף, הוא מופקד על כל מערך יחידות התמך במחוז, כמו מיחשוב ותקשורת מתקדמת, לוגיסטיקה, משק, בינוי ועוד. התפקיד כולל גם ייזום וליווי כל מערך הבינוי, השכירות והשיפוץ של מרפאות ומתקני שירות ומכונים ברחבי המחוז, ציודן במכשור רפואי מתקדם, כמו גם ריהוט ואביזרים, בתקציב של מיליארדי שקלים.

 אהרון הוא בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני בניהול מערכות בריאות.

לתפקיד הבכיר מגיע אהרון,  לאחר שעשה ב-20 השנים האחרונות דרך משמעותית במחוז החל בשנת 2000 כלכלן ביחידת הביזור, לאחר מכן ריכז את השירותים מחוץ לסל במחלקת השיווק ואז קודם לתפקיד המנהל האדמיניסטרטיבי במינהלת חיפה, תפקיד בו כיהן למעלה מעשור ובשנה האחרונה נקרא לתפקיד המנהל האדמיניסטרטיבי במינהלת אשר של כללית החולשת על: נהריה, מעלות ויישובי הסביבה. לאחר קילומטראג’ עשיר זה בכללית, הוא מגיע לתפקיד החדש והמאתגר עם היכרות מעמיקה של השטח וניסיון ניהולי רב.

אהרון: “אני מודע לאתגר הגדול בתפקיד זה ובאחריות הרבה המוטלת עלי הן כלפי ציבור לקוחות גדול והן כלפי עובדי כללית שלהם תפקיד חשוב במתן שירות למטופלים. בדעתי להתמקד בפיתוח הגורם האנושי, עובדי המינהל, כמי שנמצאים בחזית מתן שירות לציבור הלקוחות. על כן בכוונתי להשקיע רבות בפיתוח המשאב האנושי, להעשירו בידע ובכלים שיובילו למתן שירות מיטבי, תוך פיתוח מסלולי קידום, עתודות ניהוליות וגאוות יחידה”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.