שמעון נגולה ז”ל | ביום שלישי (16/04/19) יתקיים משחק לזכרו של הכדורגלן האהוב שמעון נגולה ז”ל

הכדורגלן לשעבר שמעון נגולה ז”ל הלך לעולמו לפני כחודש ימים בנסיבות טרגיות לאחר מחלה קשה והוא בן 61. נגולה היה קשרה האהוב של קבוצת מכבי חיפה בעבר. נגולה ז”ל היה אחד מהכישרונות הבולטים והגדולים שצמחו במחלקת הנוער של מכבי חיפה אך לא מיצה את הפוטנציאל הגדול שהיה בו, נגולה לבש את החולצה מס’ 10 וסגנון משחקו הידוע היה בהובלת הכדור שלו בגב זקוף, היה זה שנים רבות גם סימלו המסחרי. עוד נודע נגולה גם כזמר מוכשר, היה הסולן של להקת הזמר המקומית בטירת כרמל היא עיר הולדתו.

ביום שלישי בתאריך: 16/4/2019 יתקיים משחק כדורגל לזכרו של שחקן העבר שמעון נגולה, המשחק יחל בשעה: 18:00 בערב ובשיתוף עם קבוצות הכדורגל וותיקים של מכבי חיפה, הפועל חיפה, בית”ר חיפה ובנק דיסקונט בו עבד נגולה ז”ל שנים רבות בסניף הראשי אז ברחוב העצמאות בחיפה.

אריה ברזילי, מנהל קבוצת הוותיקים של מכבי חיפה אמר הבוקר לכתב הספורט של חי פה:
“חודש ימים חלף בלעדיי חברנו היקר שמעון נגולה ז”ל. רבים וטובים, שחקני עבר, חבריו ומוקירי זכרו של נגולה ז”ל טרחו לילות כימים לטובת אירגון משחק לזכרו ואני מזמין את כל אוהדי הספורט בחיפה והסביבה ואת כל הציבור הרחב להגיע ביום שלישי הקרוב (16/04/19) לאיצטדיון הכדורגל בטירת הכרמל ובכך לכבד את זכרו של שחקן כדורגל גדול שהיה אהוב כל כך על כולנו”.
אריה ברזילי, מנהל קבוצת הוותיקים של מכבי חיפה, (צילום: יוסף הירש).


הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.