צוותי כללית במחוז חיפה וג”מ יצאו מגדרם במגוון פעילויות ביום המעשים הטובים

יום המעשים הטובים - מרפאת קרית ביאליק

צוותי כללית שעושים במסגרת היום יום ולאורך כל השנה למען המטופלים והקהילה, יצאו מגדרם במגוון פעילויות ביום המעשים הטובים.

  • צוות המתנדבים בקריית בריאות זבולון החליט הקדיש את הפעילות למען קשישים בצור שלום ויצא לשמחם.  ישראל גולדברג, פיזיוטרפיסט ממכון הפיזיותרפיה של כללית במרבך הדריך בנושא מניעת נפילות תוך הפעלת הקשישים שנהנו מחברתה של בובת “חמודי” אותו שיחק בהתנדבות אבי נוי. הפעילות הועברה בליווי תרגום לרוסית של אירה זוקובסקי – מתנדבת במקום.
יום המעשים הטובים זבולון 2
יום המעשים הטובים זבולון 2

ורד לוין ,הדיאטנית העבירה הרצאה מותאמת לקשישים בנושא עצירות בגיל השלישי ותזונה לקראת פסח והפתיעה כשבסיום ההרצאה ניגשה לאורגן שניצב במקום והנעימה את הזמן בנגינות מוסיקה קלאסית איכותית.

עובדי זבולון בהובלתה של רכזת המתנדבים רקפת אבו הכינו עם הקשישים מסגרות מעץ לתמונות, צבעו עמם באקריל וקישטו בנצנצים ופייטים. בני לוי, צוות המחסן וסאמר טאפש, הגבסן הכינו עם הקשישים יצירות מגבס – בעיקר טביעות הידיים של הקשישים כמזכרת.

המטפלת באומנויות עירית אברמוביץ, נענתה והגיעה בהתנדבות כדי ליצור עם הקשישים ציורים מקסימים ואף החליטה לאור ההתנסות המדהימה להגיע בהתנדבות באופן קבוע. כמו כן, הופעלה עמדת טיפוח לנשים עם לקים, איפור מריטת גבות וסידור שיער כאשר למשימה נרתמו תלמידות מתיכון “יעדים” בכפר ביאליק בו למדים בני נוער בסיכון.

כיבוד לאירוע נתרם ע”י ירון סלמן, ממזנון רונצ’ו ברחבת זבולון שאף סייע בקבלת תרומות של גבינות מ”טרה” וירקות מחנות “שובל בקריות” מקרית ביאליק.

  • צוות מרפאת קרית ביאליק יצא ביום המעשים הטובים ולקראת יום הזיכרון לשואה אל בתיהם של מטופלי המרפאה ניצולי השואה ושימח אותם בשי נדיב שרכשו כתרומה ובעיקר בעצם הביקור ותשומת הלב שהעידה כי זוכרים אותם במרפאה גם כשאינם זקוקים לבדיקה או טיפול רפואי.
יום המעשים הטובים - מרפאת קרית ביאליק
יום המעשים הטובים – מרפאת קרית ביאליק
  • תלמידים מעמותת צוהר לב המתמודדים עם לקויות החליטו שהם אלה שיעשו מעשים טובים ויעניקו לאחרים. כדי לסייע להם במימוש המשימה, הצטרפו אליהם מתנדבים ממחלקת השיווק של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי ועדלה ספיה, רכזת המתנדבים בלין.
יום המעשים הטובים בלין עם מחלקת שיווק
יום המעשים הטובים בלין עם מחלקת שיווק

התלמידים ומתנדבי כללית סובבו בין המחלקות, חילקו שי ושימחו את המטופלים והצוות במרכז הרפואי הגדול.

  • חברות הצוות המוביל של מרפאת כללית בכרמל צרפתי ד”ר סילבי שילר, יפה דהן ואביגיל נמני , יצאו להתנדב בהוסטל של אגודת “אקים” הסמוך למרפאה, שדייריו הם אנשים מבוגרים עם פיגור שכלי אשר מטופלים על ידי צוות המרפאה. הפעם המפגש עם הדיירים היה באוירה שונה וכלל מפגש עם מנהלת ההוסטל ושתילה משותפת של פרחים בגינת ההוסטל, לרווחת הדיירים.
  • צוות מרפאת כללית בקרית אליהו שילב את יום המעשים הטובים עם היום לזכר השואה שיצויין בקרוב ויצא לביקורי בית אצל ניצולי שואה במטופלים במרפאה. חברי הצוות הגיעו לבתי המטופלים לאחר תיאום עימם ויצאו נרגשים לשמע סיפורם האישי מלווה בעיון באלבומי התמונות. היה מפתיע, הם מציינים, לגלות אלו סיפורים מדהים ומרגשים מסתתרים מאחורי השמות והפנים חרושי הקמטים של המטופלים שכל אחד הוא עולם ומלואו. חברי הצוות מודים שהם יצאו לחזק ומצאו עצמם מחוזקים גם מעוצמת האנשים וגם מהסיפוק שבנתינה.
יום המעשים הטובים כרמל צרפתי
יום המעשים הטובים כרמל צרפתי
מירב וירדנה מקרית אליהו מבקרות ניצול שואה
מירב וירדנה מקרית אליהו מבקרות ניצול שואה
יום המעשים הטובים - מרפאת שפרינצק
יום המעשים הטובים – מרפאת שפרינצק

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

קייטנות בחיפה
קייטנות בחיפה
משתלות יגור – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
קניון שער הצפון – מתחלף – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב