הכירו את ד”ר ענבל חלבי, רופאת ילדים מצטיינת שמצטרפת לשורות כללית בעתלית ודלית אל כרמל

ד"ר ענבל חלבי (צילום: דוברות כללית)

ד”ר ענבל חלבי, תושבת דלית אל כרמל, בת 32 נשואה ואם לשניים  סיימה בהצטיינות את הפקולטה לרפואה בטכניון והתמחתה ברפואת ילדים בבית חולים כרמל מקבוצת כללית.

במהלך התמחותה עסקה חלבי, גם במחקר בנושא סוכרת סוג 1 בילדים, אותו הציגה בכנס האנדוקריני הישראלי בירושלים, שם הוענק לה פרס על מחקר קליני מצטיין. בהמשך הציגה אותו בכנס אנדוקריני בין לאומי שנערך באינסברוק שבאוסטריה. תחום זה מרתק אותה והיא מתעדת בהמשך לעשות התמחות על באנדוקרינולוגיה ילדים. עתה עם הצטרפותה לשורות כללית בעתלית ודלית אל כרמל ילדי האזור יקבלו ממנה שירות משודרג.

ד”ר חלבי, מעידה על עצמה כי התכונות הבולטות שלה הינן אנושיות, שאפתנות, שקדנות, אחריות והמון רצון לפתח ולקדם ולתרום לחברה והן שהובילו אותה למקצוע הרפואה וההצטיינות בו. היא מאמינה כי בעזרת כוח הרצון ודבקות במטרה ניתן להגשים חלומות, כפי שעשתה היא.

היא שואפת לפתח את נושא בריאות ורווחת הילד בכפר מגוריה, בדגש על אורח חיים בריא כבסיס חשוב לבריאותם ורווחתם העתידיות כמבוגרים.

בשיחה עמה היא מדגישה, כי היא מאד אוהבת את המקצוע שלה, אוהבת ילדים ונהנית לעבוד עמם. בעבורה, היא מדגישה, כל ילד הוא עולם ומלואו,  מיוחד בסיפור שלו ובדרך שלו ויש לזכור כי ילד איננו מבוגר קטן ובהקשר זה היא מצטטת את שירו של יהודה אטלס מתוך הספר “והילד הזה הוא אני”: “אנשים זרים שאני בכלל לא מכיר – ממקומות אחרים וגם פה מהעיר – הייתי רוצה שידעו כולם שיש ילד אחד בעולם והילד הזה הוא אני”.

תגובות
בטעינה...
צוערים לשלטון המקומי – רחב
מירית הנדסה – עתלית – רחב
עיריית חיפה – רחב
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
קניון שער הצפון – מתחלף – רחב
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB