נבחרת הותיקים של מכבי חיפה, ניצחה במשחק ידידות היסטורי את ותיקי בוסטון

קבוצת הותיקים של מכבי חיפה (צילום: יוסף הירש)

קבוצת הותיקים של הירוקים, מחוזקים בסגן ראש העיר, דוד עציוני, פגשו את הקבוצה מהעיר “הירוקה” בוסטון, למשחק הכנה לפני ההשתתפות בליגת הותיקים העולמית והביסו אותם בתוצאה 7-3.

היום (שבת) , התקיים במגרש “קצף” ביציאה הדרומית של חיפה, משחק ידידות בין קבוצת ותיקי מכבי חיפה לקבוצת בוסטון ברייברס – קבוצת כדורגל התנדבותית של חברים, שנוסדה בשנת 2001 ועיקר הקמתה על מנת לקדם את עקרונות הידידות והאחווה.

קבוצת בוסטון ברייברס (צילום: אדיר יזירף)
קבוצת בוסטון ברייברס (צילום: אדיר יזירף)

חברי המועדון האמריקאים מגיעים מכל רחבי העולם ומשתתפים בתחרויות ידידותיות בזירה המקומית והבינלאומית. מכבי חיפה, תצא גם למשחק בגומלין בבוסטון. שני המפגשים מול בוסטון יהיו למעשה משחק הכנה לפני השתתפותם של ותיקי מכבי חיפה ,לראשונה, בליגת הותיקים העולמית הכוללת קבוצות כמו ברצלונה, ריאל מדריד, מנצ’סטר יונייטד, צ’לסי, ליברפול, מילאן, יובנטוס, אינטר, אייאקס, באיירן מינכן, בוסטון ברייברס ועוד.

מכבי חיפה ותיקים (צילום: אדיר יזירף)
מכבי חיפה ותיקים (צילום: אדיר יזירף)

בסגל הותיקים של מכבי חיפה ניתן למצוא שחקני עבר כמו:
ניר דוידוביץ’, איתן אהרוני, זאהי ארמלי, יצחק שיטרית (הנציג היחיד משנות ה-60), יוחנן וולך, השחקן הותיק בחבורה (בן 74) ועוד, עם צירוף מפתיע של סגן ראש העיר דוד עציוני.
לרגל יום האישה הבינלאומי שחל השבוע, בבעיטת הפתיחה של המשחק התכבדה יו”ר נעמ”ת בחיפה הגב’ תמי ברק. כאמור, הירוקים מחיפה הביסו את האורחים מבוסטון בתוצאה 7-3 כשאת השערים למכבי חיפה כובשים שי דהן (4), זאהי ארמלי, אבי בן סימון ושלמה שמול. את המשחק שפט בהצטיינות מורן ארד.

סגן ראש העיר דוד עציוני, בתגובה לחי פה:


שמח לקחת חלק בהיסטוריה ותחילת שיתופי פעולה בין העיר חיפה, מכבי חיפה ותיקים, לבין כמה מהקבוצות הגדולות בעולם, ברצלונה, ריאל מדריד, בוסטון ועוד. חיפה תיהיה יעד עבור כולם.
דוד עציוני ואריה ברזילי (צילום: אדיר יזירף)
דוד עציוני ואריה ברזילי (צילום: אדיר יזירף)
הגיבו כאן לכתבה