הספורטאית החיפאית אילנה קרטיש רצה לכנסת

המתאבקת החיפאית, שייצגה את ישראל באולימפיאדת ריו 2016 ומשתייכת למפלגת ישראל ביתנו, הוצגה אתמול ברשימת ישראל ביתנו לבחירות הארציות כשהיא משובצת במקום ה15. קרטיש: "אין דבר העומד בפני הרצון"

מירית הנדסה – עתלית – רחב

אילנה קרטיש, דמות ידועה בספורט החיפאי בעיר ולאחרונה גם במגזר הציבורי, תתמודד בבחירות הארציות הקרובות במפלגתו של אביגדור ליברמן.

אתמול (ג’ – 19/02/19), פורסמה הרשימה של המפלגה ובה מופיעה קרטיש כשהיא משובצת במקום.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

קרטיש, שנכנסה למועצת העיר בבחירות האחרונות לראשות המקומיות כשהיא מדורגת שניה במפלגתו של לזר קפלון, הספיקה להודיע על פרישה מהמועצה, להתחתן וכיום היא נמצאת בחודשי הריון מתקדמים תוך כדי שהיא ממשיכה בפעילות שלה כיו”ר מועדון הספורט יוניפייט.

אולי יעניין אותך גם...

קרטיש בתגובה לחי פה השילוב הצפוי בחיי הספורט, המשפחה והפוליטיקה:

הבחירות לכנסת זה עוד שלב בחיים, אני רוצה לעזור בין היתר לאנשים אתם יש לי אינטראקציה ביום יום כמו מאמני הספורט, המתאמנים שלי, לכל התומכים שיש מאחורי ולשפר לטובתם את מה שאפשר.

כמובן שהנושא שמאוד קרוב לליבי הוא הספורט ואוכלוסיות במעמד סוציואקונומי נמוך. אני גאה להיות במקום שאני נמצאת ואם זאת, אני עדיין צעירה ומבחינתי אין דבר העומד בפני הרצון, זה המשפט שליווה אותי כל החיים גם בספורט. התפקיד שלי ביוניפייט היה תמיד חלק ממני וגם כספורטאית יחידה בענף בן אני עוסקת, הייתי עושה את אותם הדברים ביום יום, ככה שזה לא שינה אצלי הרבה.
חיי המשפחה משתלבים יפה כי כולם תומכים בי ומאמינים בהצלחה שלי ועוזרים בכל מה שצריך – למרות שזה 9 החודשים הכי אינטנסיביים שהיו לי בחיים, 2 קמפיינים בחירות, חתונה והיריון

אילנה קרטיש ואביגדור ליברמן (צילום: אלבום אישי)
אילנה קרטיש ואביגדור ליברמן (צילום: אלבום אישי)

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תאטרון חיפה – רחב
ספורטן – כללי – רחב
משתלות יגור – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
אונ’ חיפה – לימודי חוץ – רחב
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB