אבי ליפשיץ, כדורגלן העבר מהפועל חיפה, הלך לעולמו בטרם עת – הלוויה תתקיים היום 18/02/19

אבי ליפשיץ, ששיחק כקשר אחורי וכבלם בהפועל חיפה בשנות ה-70 וה-80, הלך לעולמו לאחר מלחמה בסרטן והוא בן 60 בלבד (על מועד הלווייתו תבוא הודעה).

ספורטן – כללי – רחב
הלווייתו של אבי ליפשיץ ז”ל תתקיים היום 18/02/19 בשעה 15:00
ההלווייה תצא רגלית ממתחם בית זייד בקרית טבעון לבית הקברות אגודת השומרים.
המשפחה מבקשת לא להחנות במתחם בית זייד !

אבל כבד ירד היום (שבת, 16/2/2019) על מועדון הכדורגל “הפועל חיפה” עם היוודע דבר מותו של אבי ליפשיץ, מי שהיה אחד משחקני העבר הגדולים של המועדון שהלך הבוקר לעולמו והוא בן 60 במותו. ליפשיץ נפטר, לאחר שנלחם בשנתיים האחרונות במחלת הסרטן. 
אבי ליפשיץ גדל במחלקת הנוער של הפועל חיפה ושיחק קרוב ל-13 קרוב עונות במדי הפועל חיפה בין השנים 1975 – 1989 ובשנות השמונים שימש גם כקפטן הקבוצה בזכות דמותו ואישיותו הגדולה למועדון. ליפשיץ ז”ל שיתף פעולה עם על כר הדשא עם שחקניה הידועים של המועדון בהם איציק אנגלנדר, יוחנן וולאך, אלי לבנטל שלומי שטיקר וטל בנין, כשברוב שנותיו כשחקן הוא שיתף פעולה על כר הדשא עם יוסי, אחיו.
אבי ז”ל הוא אחיו הצעיר של יוסי ליפשיץ יבד”ל ששיחק אף הוא שנים רבות בהפועל חיפה וזכור כמי שכבש את שער הניצחון בגמר הגביע בגמר מול הפועל פתח תקוה. ליפשיץ כבש 10 שערים במדי הפועל חיפה כשהמפורסם ביותר בהם נכבש בשנת 1976 בניצחון 1:2 בדרבי החיפאי נגד מכבי חיפה. ליפשיץ כיבד את המועדון בטקסים ובאירועים אליהם הוזמן ועקב שנים רבות אחרי הקבוצה ומשחקיה.
מועדון הכדורגל “הפועל בוגארט חיפה”, הודיע כי הבעלים יואב כץ, הצוות הניהולי והשחקנים משתתפים בצערה של משפחת ליפשיץ על מותו של אבי ליפשיץ ז”ל. בתוך כך, במשחק הדרבי הקרוב שיתקיים באיצטדיון ע”ש “סמי עופר” בחיפה בסוף חודש זה ב-25.2.2019 יכבד המועדון את זיכרו של אבי ליפשיץ ז”ל בדקת דומיה שתלווה במחיאות כפיים.   
אבי ליפשיץ ז"ל (צילום: מועדון הכדורגל הפועל חיפה - הדף הרשמי)
אבי ליפשיץ ז”ל (צילום: מועדון הכדורגל הפועל חיפה – הדף הרשמי)

הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

קייטנות בחיפה
רמב”ם – כנס הריון ולידה – רחב
כללית  – מיון לייד הבית – רחב
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
משתלות יגור – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB