לראשונה קורס מגישי עזרה ראשונה בשיתוף חיל הרפואה, מד”א, מרכז קהילתי נווה דוד ועיריית חיפה

פרויקט ניסיוני ראשוני בארץ חל בימים אלו בשיתוף חיל הרפואה, מד”א, מרכז קהילתי נווה דוד ועיריית חיפה. מדובר בקורס המיועד לנרשמים לקורס הכנה לצה”ל באזור נווה דוד בהובלתם של המרכז הקהילתי נווה דוד ורכז הכנה לצה”ל, אליהו אטרי. בני הנוער שיעברו את הקורס במשך 60 שעות, יזכו בסיומו לתעודה של חיל הרפואה, מד”א ועיריית חיפה.

אירוע פתיחת הקורס התקיים בבסיס מרפ”א צפון בי”ח 10 בפיקודה של סא”ל טלי חמו שאמרה: “שיתוף הפעולה שנוצר  יעניק לחניכי קורסי ההכנה לצה”ל  נקודת פתיחה טובה עם גיוסם לשירות הביטחון”.

מנכ”ל מרכז קהילתי נווה דוד, שלמה קופמר: “זה יכול לעזור לנערים להציל חיים אם הם נתקלים בתאונת דרכים, במצב סיכון בבית, ואף לשמש  כמע”רים בטיולים. אני מברך על היוזמה ועל שיתוף הפעולה”.

סגן מפקד מרפ”א צפון, רס”ן חמזי גאנם, נתן הרצאה על שירותו של החובש וייחודיות חיל הרפואה ואמר: “אני שמח שנפלה בחלקי הזכות להיות חלק מפרוייקט זה, מבחינתי זהו השירות המשמעותי ביותר שיש”.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

מנהלת אגף החינוך בעירייה, איריס בילו: “מדובר בפרוייקט חשוב שיעשיר את ארגז הכלים של הנערים. אני יודעת כי הושקעו מאמצים רבים בחיבור של חיל הרפואה ומד”א, ואני מאמינה כי אראה את כולם במגרש המסדרים בסיום הקורס מסבים גאווה גדולה, הן להורים והן למרכז”.

רכז קורסי ההכנה לצה”ל, אליהו אטרי: “אני גאה בנערים ובדרך שבה הם הולכים, אני מעריך שיצאו מכאן עם תוספת משמעותית לארגז הכלים אותו אנו מעניקים להם. מתפלל ומקווה שהפעם לא יצטרכו להשתמש בו”.

למתעניינים להשתתף בקורס ניתן ליצור קשר בטלפון 048375556

צעירי

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.