אורית גמליאל מונתה לממונה על פניות הציבור בכללית מחוז חיפה וג”מ

אורית גמליאל מונתה למנהלת פניות הציבור

אורית גמליאל, תושבת חיפה  מונתה לממונה על פניות הציבור בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי בטקס חגיגי שנערך במפגש הנהלת כללית במחוז.

 גמליאל, שעובדת מזה 20 שנה בכללית, היא בעלת תואר שני במנהל ציבורי מאוניברסיטת חיפה והכשרה באימון אישי ומהטכניון, מילאה שורה של תפקידים כך שהיא מגיעה לתפקיד החשוב של טיפול בפניות הציבור מתוך הכרות מעמיקה עם המערכת. החלה את דרכה בכללית כמנהלת אדמיניסטרטיבית במרפאות כללית בחיפה לאחר מכן ניהלה את מוקד כללית בבי”ח בני ציון. בשנתיים האחרונות הייתה המנהלת האדמיניסטרטיבית במנהלת אשר שכוללת איזור נרחב בגליל המערבי כמו נהריה, מטה אשר ועוד.

לאחרונה, גמליאל, בתפקיד המאתגר כממונה על פניות הציבור במחוז, תפקיד בו חשקה משך שנים רבות כי הוא מאפשר לסייע למטופלים ולקדם את עניינם מול המערכת ויש בכך עבורה סיפוק גדול. לשמחתה, כללית אכן מאמינה בקשר ההדוק עם המטופל וביצירת ערוצי תקשורת ואפשרויות לערער על החלטות והציג בעיות. המשוב המתקבל מהלקוחות, גם כשהוא ביקורת, מהווה עבורנו מקור חשוב של מידע ולמידה לשיפור השירות, מדגישה אורית וזה המסר שהיא מעבירה גם לצוות נציגות פנ”צ שפועלות יחד עימה למתן שירות מיטבי ללקוחות כללית במחוז.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.