שביתה בעיריית חיפה • יום ד', 06/02/19 החל מ-06:00 תחל שביתה של עובדי העירייה למשך 24 שעות

סכסוך העבודה בין עובדי העירייה לעינת קליש עולה מדרגה:

בעקבות הודעת וועד העובדים מבקשים בהנהלת עיריית חיפה לעדכן כי מחר, החל משעה 06:00, תחל שביתה של עובדי העירייה למשך 24 שעות.

עקב ההשבתה, לא יינתנו שירותי עירייה ולא תהיה אפשרות להפעיל את גני הילדים.
נדגיש כי החינוך המיוחד, בתי הספר היסודיים, חטיבות הביניים והתיכוניים יפעלו כסדרם וכך גם בית החולים בני ציון (הנמצא תחת ניהול עיריית חיפה).

ועד עובדי עיריית חיפה מסר לעובדי העירייה את ההודעה הבאה:

עובד/ת יקר/ה

היום, יום רביעי 6/2/19 החל מהשעה 6:00 עובדי עיריית חיפה שובתים, חוץ מעובדי החינוך המיוחד ועובדי בית חולים בני ציון שיפעלו כרגיל. השביתה היא שביתת אזהרה ל- 24 שעות, בתקוה שנשוב לשולחן הדיונים לשיתוף ולהבנות במהרה וזאת לאחר שחווינו מתקפה חסרת רסן מצד ראש העיר כנגד עובדי העירייה דבר שלא הותיר לנו כל ברירה אלא לפעול בכל הכוח כדי לשמור על כבודנו ועל ביתנו. חשוב לנו להבהיר שכל מה שאנחנו מבקשים זה לשמור על הקיים ללא פגיעה בציבור העובדים ובתנאי העסקתם. אנו מדברים על קביעויות, מילוי חוסר בעובדים (סייעות, מלוות, עובדי תברואה ותפקידים שלא מאוישים), צעדים חד צדדים ועוד. מחר עובדי העירייה ישבתו ואנו מבקשים גם מעובדים בחוזים אישיים לכבד את החלטת ארגון העובדים ולהצטרף לשביתה. אתכם ולמענכם דוד וקנין יו"ר הארגון וצוותו.

 

יו"ר ההסתדרות במחוז חיפה, מר משה מזרחי, מסר לחי פה: 

יו"ר ועד העובדים בעירייה עשה כל מאמץ, במשך מספר שבועות, בכדי לא להגיע להשבתה. מצער שראש העיר לא הותירה לו בררה ולכן מחר תהיה שביתה. ההסתדרות מגבה את ארגון העובדים במאבק לזכויות העובדים.

משה מזרחי - יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה (צילום: יחצ)
משה מזרחי – יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה (צילום: יחצ)

 

הודעה בעיריית חיפה:

מתנצלים על אי הנוחות כולם יודעים שזה למען עתיד טוב יותר לעיר.

סידרנו לכם כניסה חינם למוזאונים ולגן החיות (לתושבי חיפה בהצגת תעודת זהות)

לא ניתן להגיב