עו”ד שרית גולן שטיינברג מונתה באופן רשמי ליו”ר איגוד ערים להגנת הסביבה מפרץ חיפה

עו"ד שרית גולן - חברת מועצת העיר חיפה (צילום: אלבום אישי)

מועצת איגוד ערים להגנת הסביבה מפרץ חיפה בחרה היום (א’) ברוב מלא את עו”ד שרית גולן שטיינברג, כיו”ר האיגוד ובכך הפכה ליו”ר באופן רשמי. בתפקידה החדש היא מחליפה את עו”ד בועז גור היו”ר היוצא.

עו”ד גולן שטיינברג ,נבחרה היום במהלך ישיבת מועצת האיגוד, שהפגישה לראשונה בין נציגי הרשויות השונים שמונו לתפקיד לאחר הבחירות האחרונות. בישיבת המועצה גם נפרד האיגוד מחברי המועצה היוצאים וברך את החברים הנכנסים, וכן אושר תקציב האיגוד לשנת 2019.

עו"ד שרית גולן - חברת מועצת העיר חיפה (צילום: אלבום אישי)
עו”ד שרית גולן – חברת מועצת העיר חיפה (צילום: אלבום אישי)

“אני מודה למועצת איגוד ערים להגנת הסביבה מפרץ חיפה שבחרה בי לשמש כיו”ר האיגוד בשנים הקרובות. בכוונתי להפוך את האיגוד לגוף משמעותי המוביל את המלחמה הבלתי מתפשרת בזיהום האוויר במפרץ חיפה ובעיקר להוות גוף משמעותי אל מול המשרד להגנת הסביבה ומשרדי הממשלה השונים אשר פעם אחר פעם מוסיפים עוד תכניות פוגעניות שפועלות נגד תושבי המפרץ”.

עו”ד בועז גור – חבר מועצת העיר חיפה

יו”ר איגוד ערים מפרץ חיפה היוצא, עו”ד בועז גור: “איגוד ערים מפרץ חיפה הוא איגוד מאוד מקצועי, המורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחומם. אני מאחל לאיגוד הרבה הצלחה בשנים הקרובות, ואני מקווה שהאיגוד ימשיך להיות גוף משמעותי כי זה חשוב לכל אחת מהרשויות, לאנשים שעובדים באיגוד וכמובן לתושבי המפרץ”.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. אירנה אמר/ה

    לא מאמינה שממנים אשה כזאת, היא עורכת דין פלילית שמיצגת נאשמים בבית המשפט אחרי שפגעו בנשים אחרות פשוט בושה שתתביש לה. ולא לא מעניין אותי שהיא עורכת דין וצריכה לעשות את העבודה שלה לא דורכים על אנשים חסרי יישע לאן העולם הגיע.

הגיבו כאן לכתבה