מיכאל שחר התמנה למנהל המחלקה לחינוך יסודי בעיריית חיפה

שחר יחליף את אילנה וגמן, שפרשה לגימלאות. בתפקידו האחרון ניהל שחר את בית הספר היסודי דוד ילין במרכז הכרמל

ספורטן – כללי – רחב

מיכאל שחר התמנה למנהל המחלקה לחינוך יסודי בעיריית חיפה. שחר מחליף את אילנה וגמן, שפרשה מסיבות רפואיות מהתפקיד. בתפקידו האחרון ניהל שחר את בית הספר היסודי דוד ילין.

יש לציין כי בתפקידו הקודם ניהל שחר את בית הספר היסודי דוד ילין במרכז הכרמל. הוא ניהל את בית הספר במשך 3 שנים ונחשב למנהל אהוב ומוערך גם על ידי ההורים וגם על ידי התלמידים. כשהוא הודיע בשנת הלימודים הקודמת, שהוא מסיים לנהל את בית הספר בסוף שנת הלימודים היה הלם מוחלט בבית הספר.

משתלות יגור – רחב

 

בהודעה, ששלח מיכאל שחר להורים הוא כתב כי הוא לא פורש ממשרד החינוך ולא פוסל את האפשרות להישאר בעמדה ניהולית. ההורים בבית הספר, שממוקם ברחוב מגידו, היו מאוד מרוצים מהאופן שבו שחר ניהל את בית הספר וגם מהתמיכה שלו במאבק, שהם ניהלו נגד הכוונה להתחיל לבנות ברחוב עוד לפני שהתלמידים עברו ללמוד בבית ספר חוגים הישן.

שחר היה בתפקידי ניהול לאורך הקריירה שלו במספר ארגונים נוספים וביניהם בנק הפועלים ורכבת ישראל. בכל אחד מהארגונים הוא זכה להצלחה ותמיד כשהחליט להתקדם הוא השאיר מאחוריו עובדים מאוכזבים מעזיבתו, כיון שלצד היכולות המקצועיות שלו, הוא פשוט אדם, שנעים לעבוד איתו.

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
תגובות
בטעינה...
מירית הנדסה – עתלית – רחב
תאטרון חיפה – רחב
עיריית חיפה – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
עיריית חיפה – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב

האקדמית גורדון – הרשמה – רחב