תלמידה אבדה אצבע בבית הספר • זו הפעם השנייה שתלמידה מבית ספר בעיר חיפה מאבדת אצבע בחצר בית ספר על אותה הגדר

תלמידי תיכון הורחקו לא כחוק (צילום: חי פה)

תלמידה בבית ספר בחיפה אבדה חלק מהאצבע הקמיצה עת שטיפסה על גדר בבית הספר:

איך קורה שתלמידה בבית ספר בחיפה נפצעת ומאבדת אצבע, בעת טיפוס על גדר בבית הספר (ששמו שמור במערכת), שנה לאחר שמקרה דומה אירע באותו מקום ועל אותה גדר בעייתית ש”לוכדת” את האצבעות של התלמידים שמטפסים עליה?

זו הפעם השנייה שתלמיד מאבד אצבע באותו בית ספר בחיפה, על אותו סוג גדר, טוענים בוועד בית הספר. המקרה אירע כאשר תלמידה טיפסה על גדר בחצר בית הספר. בוועד בית הספר מסבירים כי מבנה בעייתי של החלק העליון של הגדר לוכד את האצבעות של התלמידים המבקשים לטפס עליה ולכן זו הפעם השנייה שאירוע טיפוס מסתיים בקטיעה. עוד מסבירים בוועד בית הספר כי לאחר הקטיעה הקודמת הגיעו נציגי עיריית חיפה והחליפו חלקים מהגדר, אך מסיבה כלשהי לא החליפו את כולה ולכן המקרה חזר על עצמו.

(התמונות טושטשו על מנת למנוע זיהוי בית הספר)

תלמידה אבדה אצבע על גדר בית הספר - החלק העליון בגדר אשר בו נתפסו האצבעות (צילום: חי פה)
תלמידה אבדה אצבע על גדר בית הספר – החלק העליון בגדר אשר בו נתפסו האצבעות (צילום: חי פה)

 

מבית החולים רמב”ם בחיפה נמסר לחי פה: לבית החולים רמב”ם הגיעה נערה מחיפה עם פגיעה באצבע. היא נכנסה הערב לניתוח כריתה חלקית של האצבע.

מעירית חיפה נמסר לחי פה: אין תגובה.

בתשובה לשאלת חי פה לוועד בית הספר: כמו הרבה דברים אחרים גם כאן לא עשו עבודה ראויה עד הסוף וילדינו נותרו חשופים לסכנות פגיעות בגוף מגדר לא בטיחותית כתוצאה מטיפול חובבני של נציגי העירייה. לאחר התאונה בשנה שעברה הגדר הוחלפה חלקית בגדר בטיחותית ע”י עיריית חיפה. הוועד דרש מהנציג שהגיע מטעם העירייה שההחלפה תהיה מסביב לכל בית הספר ולא חלקית (גדר בטיחותית) אולם נציג העירייה שנכח בפגישה (לפני שנה) דחה את בקשת הוועד והיום אחרי שנה המקרה חזר על עצמו. על זה נאמר “הכתובת היתה על הקיר” ולקחים לא נלמדים אפילו בדם ילדינו.

תלמידה אבדה אצבע על גדר בית הספר - החלק העליון בגדר אשר בו נתפסו האצבעות (צילום: חי פה)
תלמידה אבדה אצבע על גדר בית הספר – החלק העליון בגדר אשר בו נתפסו האצבעות (צילום: חי פה)