הסיוט שאינו נגמר – מכבי חיפה מאבדת גם את הקהל שלה | מכבי חיפה – כדורגל

מנצחים ביציעים תמיד

לקראת המשחק מחר, שיתקיים כמעט ללא קהל:

מכבי חיפה, איבדה כבר כמעט הכל. תארים, כבוד עצמי, יכולת מקצועית וכח הרתעה כמעט הכל. למעט הקהל שלה, במשך 8 שנים, בהן הקבוצה איבדה כל צלם של קבוצה מקצוענית, והתבזתה מבחינה מקצועית, שנה אחרי שנה. תמיד הקהל שלה היה איתה. גם אחרי השפלות, גם אחרי הפסדים, הם היו שם תמיד. בכל מקום, בכל מגרש ובכל משחק. גם לאחר שהחליפו 8 מאמנים, 2 מנהלים מקצועיים ולמעלה מ 100 שחקנים, לא רק שהקהל נשאר, הוא רק גדל וגדל.

לראשונה האצטדיון אמור להיות ריק

אצטדיון ריק (כמעט)

מחר, שבת, 22/12/2018, לראשונה מאז נפתח אצטדיון סמי עופר, ייתקיים משחק של מכבי חיפה, לעיני כמות הקהל הקטנה ביותר שנרשמה עד כה. מדובר במשחק במסגרת גביע המדינה, בו המנויים אינם פעילים. על פי פרסומים שונים, נמכרו עד לרגע זה (שישי, 21/12/2018, בערב) פחות מ-3000 כרטיסים. אם לא יהיה שינוי של הרגע האחרון, מעטים ילוו את מכבי חיפה למשחק מול הפועל מרמורק הקטנה.

אל לכם להתבלבל, כמות הקהל הקטנה היא איננה בגלל שעת המשחק (17:30) או בגלל מחירי הכרטיסים. כמות הקהל הקטנה, היא מכיוון, שלאוהדי מכבי חיפה נמאס, נמאס מהתוצאות, נמאס מהיכולת המבישה של הקבוצה, ובעיקר נמאס מהדרך. לחלק מהאוהדים נמאס גם מהתנהלותו של נשיא הקבוצה, מר יעקב שחר, שלטענתם איבד כל עניין בקבוצה, ורבים מתלוננים כי, לדעתם, אין הוא מוכן להשקיע בקבוצה את הסכום הנדרש על מנת להיות תחרותי, מול שאר הליגה.

לא צריך להיות גאון גדול מידי, בשביל להבין שהקהל הזה צודק. מכבי חיפה, איננה משקיעה בזרים איכותיים, ואיננה מביאה את הישראלים הטובים שיש, גם כאשר הם פנויים.

מחר, במשחק, לא יהיה קהל רב, כאות הפגנה ומחאה וכאות פתיחה למחאה שלא תפסיק, עד שמר יעקב שחר, ידבר, ויגיד לקהל הזה, לאן מועדות פניו של המועדון. הקהל של מכבי חיפה, בסה”כ הכל מבקש לדעת, וזכותו לדעת, האם יש תכנית למועדון, האם יש מטרות ויעדים, שתואמים לגודלו של המועדון שלהם. אוהדי מכבי חיפה, הינם הקהל הגדול ביותר בארץ. וניתן לראות זאת כבר כמה וכמה שנים, שזהו הקהל הכי גדול במשחקי בית ובמשחקי חוץ. אך היכולת על המגרש, אינה תואמת את הציפיות. את השחקנים על הדשא אין מה להאשים, זוהי היכולת שלהם.

האוהדים לא זוכרים נצחון על היריבה העירונית בדרבי, ובטח שלא ניצחון על היריבה ה”שנואה” מתל אביב. הדרבי האחרון, היה זה ששבר את גב הגמל מבחינת האוהדים, זהו היה המסמר האחרון בארון הקבורה של המועדון.(מבחינת האוהדים כמובן).

הוא חייב להם

אם יעקב שחר, רוצה להציל את המעט שנשאר לעונה הזו, ועל מנת שיהיה בסיס לעונה הבאה, עליו לעשות חשבון נפש, ולפתוח את הארנק בינואר הקרוב, בחלון העברות, על מנת להוכיח לאוהדים, שהוא עדין כאן וכאן בשביל להישאר. במידה שלא יהיה שום רכש רציני בינואר הקרוב, אז לא רק שהקבוצה בסכנת ירידה, אני מעריך כי יעקב שחר יצטרך לעודד לבד מן היציע כי האוהדים כבר לא יבואו ואצטדיון סמי עופר יישאר ריק עד סוף העונה, כך לדברי ראשי ארגוני האוהדים.

אוהדי מכבי חיפה רואים בו כאשם העיקרי במצבה של הקבוצה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.