הסכם בינלאומית נחתם בין האקדמית גורדון לאוניברסיטה הקתולית שבקלן בגרמניה 

גורדון ממשיכה לפעול בזירה הבינלאומית, והפעם: גרמניה
הסכם שיתוף פעולה נחתם בין האקדמית גורדון לאוניברסיטה הקתולית שבקלן בגרמניה

בשבוע שעבר אירחה המכללה האקדמית גורדון משלחת של מנהלים וראשי מחלקות מהאוניברסיטה הקתולית בקלן, שבגרמניה. הביקור נערך במסגרת תכנית ארסמוס של האיחוד האירופאי.
הביקור כלל מפגשים עם ראשי מחלקות בגורדון, סיעור מוחין לגבי הרחבת שיתוף הפעולה בין המוסדות, סיור במרחבים החדשניים בגורדון (מרכז סימולציות, חדר בריחה, כיתת העתיד, מרחב למידה אימרסיבית, שדרת החדשנות), ביקור בנצרת ובעכו, ופעילות חווייתית משותפת ברמת הגולן של ODT (Out Door Training).
עם תום הביקור חתמו פרופ’ טלר, נשיא המכללה, ומר יגאל שייניס, סגן הנשיא, על הסכם לשיתופי פעולה בין המוסדות הכולל בין היתר: מחקר משותף, פיתוח קורסים מקוונים במגוון תחומים, חילופי סטודנטים וסגל, ופיתוח פרויקטים חינוכיים בינלאומיים.
לאוניברסיטה הקתולית בקלן ארבעה קמפוסים ברחבי גרמניה, וההסכם שנחתם עימם נעשה כחלק מהתוכנית האסטרטגית שלהם לחזק את הקשרים הבינלאומיים עם האקדמית גורדון.

פרופ' יחזקאל טלר - נשיא האקדמית גורדון (צילום - ירון כרמי)
פרופ’ יחזקאל טלר – נשיא האקדמית גורדון (צילום – ירון כרמי)

לדברי פרופ’ יחזקאל טלר, נשיא המכללה: “אנו גאים מאוד כי גם האוניברסיטה הקתולית של קלן בחרה בגורדון על מנת לצפות וללמוד חלק משיטות ההוראה הייחודיות שלנו, כמובילים את נושא הטכנולוגיות בחינוך במכללות בישראל. שיתופי הפעולה הבינלאומיים של האקדמית גורדון הולכים וגדלים בשנים האחרונות, ואני סמוך ובטוח שנמשיך להרחיב אותם גם בשנים הבאות, כי הם אלו שנותנים לנו גושפנקה שהדרך שאנחנו עושים נכונה ושהמובילות הטכנולוגית שלנו היא חוד החנית של המכללות בישראל”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תאטרון חיפה – רחב
קייטנות בחיפה
כללית  – מיון לייד הבית – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
משתלות יגור – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB