ביקור מנכ”ל משרד החינוך שמואל אבואב באקדמית גורדון בחיפה

מימין לשמאל אייל רם, שמואל אבוהב, פרופ' טלר, דר כמאל חואלד

ביום שלישי, 04/12/18 הגיע לביקור באקדמית גורדון בחיפה מנכ”ל משרד החינוך מר שמואל אבואב, מלווה בצוות שכלל את מר אייל רם, סמנכ”ל ומנהל מנהל עובדי הוראה, ד”ר כמאל חואלד, מפקח, וגב’ זיוית רוזנברג, יועצת מנכ”ל המשרד.

הביקור היה אחד מהביקורים המתוכננים לאבוהב כחלק מסבב ביקורים במכללות להוראה ברחבי הארץ. הוא כלל סיור בכיתת העתיד ושדרת החדשנות, בחדר הלמידה האימרסיבית המאפשר למידה “אופפת” – רב חושית, וכן בחדר הבריחה – “מורה נבוכים”- העוסק בחשיפה לתיאוריות שונות בחינוך וכן לתאורטיקנים, זאת באופן חווייתי ויצירתי במיוחד. שני האחרונים הושקו ממש לאחרונה בגורדון.

את הצוות ליוו מטעם האקדמית גורדון נשיא המכללה פרופ’ יחזקאל טלר, סגניות הנשיא ד”ר מסדה סטודני וד”ר פני שמעוני, ד”ר רונדה סופר, ראש המחלקה לקשרים בינלאומיים, גב’ לימור הררי, ראש מחלקת חדשנות במכללה ומנהלת הספריה גב’ נואל נאפע.

מימין לשמאל אייל רם, שמואל אבוהב, פרופ' טלר, דר כמאל חואלד
מימין לשמאל אייל רם, שמואל אבוהב, פרופ’ טלר, דר כמאל חואלד

שמואל אבוהב
שמואל אבואב

מר שמואל אבואב סיכם את הביקור: “אני רוצה לדבר בשבחו של המוסד הוותיק האקדמית גורדון, ביכולתו להביא רוח חדשה וכן בשבח ההתפתחות והגידול של גורדון, לא רק כמותית אלא גם איכותית. לגבי הלימוד המתקדם והשילוב המסיבי של הטכנולוגיה בפדגוגיה ודרכי ההוראה בגורדון. אנו דבקים במדיניות שהידע מאוד חשוב אך גם מבינים שהדור הצעיר חייב לקבל פרוזדור תיווכי לידע”.


פרופ’ יחזקאל טלר

פרופ’ יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון מסר לחי פה:

“שמחנו בביקורו של מנכ”ל המשרד ועל ההזדמנות להציג בפניו את הגישות החדשניות של הוראה לדור הלומד החדש, כך נוכל להמשיך להעביר את הידע והמיומנויות הנדרשות לחינוך במאה ה-21 לדור הבא של אזרחי המדינה. עוד הוסיף טלר, האקדמית גורדון עושה מאמצים להכשיר את הדור הבא של הסטודנטים בשיטות הוראה חדשניות באמצעות שימוש בטכנו-פדגוגיה חדישה ולהשפיע בדרך זו על מערכת החינוך שתסתגל להוראה השונה מהקיימת כיום במרבית המוסדות במערכת החינוך”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.