רוי פאר מעוז, בן 11, נהרג, כשנפל מחלון ביתו בקרית ים, במהלך משחק אומץ

17:03 מרמב”ם: בצער רב מודיעים – למרות מאמצי הרופאים שנלחמו להציל את חייו בחדר הניתוח נקבע מותו של הילד מהקריות. משפחתו קיבלה את הבשורה בבית החולים.


15:47  עדכון מרמב”ם : הילד סיים ניתוח מסובך לטפל בפגיעה רב מערכתית. מצבו יוצב מעט והוא מוגדר קשה מאוד, עם סכנה לחייו. נשלח לct נוסף ואחר כך למחלקת טיפול נמרץ. האם הגיעה לבית החולים אך היא לא במצב לפנות אליה כעת.


14:50: במוקד 100 של משטרת ישראל התקבל לפני מספר דקות דיווח ממד’א, על ילד כבן 11 שפונה מקרית ים אל המרכז הרפואי רמב”ם, כשהוא פצוע באורח אנוש.

כוחות משטרה במקום ומבדיקה ראשונית עולה, כי ככה”נ נפל ממרפסת הבית ברחוב ספיר מהקומה ה- 12 . נפתחה חקירה.


כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

14:40 מרמב”ם נמסר : לפני זמן קצר הובא למיון רמב”ם ילד כבן 11 שעל פי דיווחים בשטח נפל מגובה של 12 קומות.
הילד הובא אל חדר הלם, תחת פעולות החייאה, כשמצבו מוגדר אנוש.
הילד הנו פלוני אלמוני ובשלב זה אין משפחה בסביבתו.


14:05  – ילד בן 11 נפל מחלון ביתו בקומה 12 בקרית ים תנדבי איחוד הצלה נמסר לחי פה: ברגעים אלו מבצעים המתנדבים החייאה על ילד לאחר שנפל מגובה בבנין מגורים בקריית ים
נסיבות האירוע בבדיקת משטרת ישראל

לירן קריספין חובש באיחוד הצלה סיפר: “כשהגעתי לזירה נתקלתי בילד שסובל מפגיעה רב מערכתית וללא דופק ונשימה. התחלתי בביצוע פעולות החייאה עד להגעת ניידת טיפול נמרץ שהצטרפתי אליה לפינוי הילד להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב”ם תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש.

עקב אופי האירוע הוזעקו למקום גם צוותי חוס”ן היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה”.

מזק״א נמסר לחי פה: קרית ים שד׳ פנחס ספיר, כבן 11 שככה״נ נפל מחלון ביתו מקומה 12.

מפונה בהחייאה לביה”ח רמב”ם.


דובר מד”א, זכי הלר : בשעה 13:23 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על ילד שנפל מגובה בבניין בקרית ים. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח רמב”ם תוך פעולות החייאה ילד כבן 11 במצב קריטי עם פגיעה רב מערכתית.

חובש בכיר במד”א איברהים כאביה ופארמדיקית מד”א בת-אל בוגנים סיפרו:

“כשהגענו למקום ראינו בחצר הבניין ילד כבן 11 שוכב על שביל בטון, הוא היה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית, הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם שכלל עיסויים, הנשמה וטיפול תרופתי ופינינו אותו לבית חולים תוך פעולות החייאה במצב קריטי. אנשים במקום סיפרו שככל הנראה נפל מגובה של כ-12 קומות.”

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.