אורי אתרוג מונה למנהל שירות הפיזיותרפיה במחוז חיפה וגליל מערבי

אורי אתרוג מנהל שירות הפיזיותרפיה בכללית מחוז חיפה וג"מ

אורי אתרוג, מונה למנהל שירות הפיזיותרפיה הגדול של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, ובתפקידו מחליף את ציפי קנול שניהלה את הפיזיותרפיה בכללית מזה שנים רבות ויצאה עתה לגמלאות.

במסגרת תפקידו החדש הוא ינהל את מערך הפיזיותרפיה במחוז חיפה וגליל מערבי הגדול בארץ ואשר כולל כ-140 פיזיותרפיסטים, העובדים ב-14 מכוני הפיזיותרפיה של כללית ועוד כ-20 מכונים עצמאיים פרטיים, העובדים בהסכם עם כללית. בנוסף, משולבים פיזיותרפיסטים בצוותים הרב מקצועיים  ביחידות להמשך טיפול, יחידה לאשפוז בית, 7 יחידות להתפתחות הילד ברחבי המחוז ומכון לשיקום נוירולוגי בקרית ביאליק.

אתרוג, תושב טל אל, בן 43 נשוי ואב אורי לשלושה,  נולד וגדל  בקרית חיים ועד כה נהל את מכון הפיזיותרפיה של כללית בקריה. אתרוג, הוא בוגר החוג לפיזיותרפיה בפקולטה לרווחה ובריאות באוניברסיטת חיפה ובעל תואר שני בהצטיינות בניהול מערכות בריאות.

את עבודתו כפיזיותרפיסט בכללית החל במכון הפיזיותרפיה של כללית בקרית חיים- מרבך בשנת 2006, 3 שנים לאחר מכן מונה לסגן כמנהל המכון וכ-5 שנים לאחר מכן קודם לתפקיד מנהל המכון, תפקיד אותו נשא עד כניסתו לניהול כלל המחוז. במקביל להיותו מטפל ומנהל, הוא יזם, בנה והוביל  פרויקטים מקומיים וחוצי ארגון בתחום הכאב, תורת האימון ומניעת נפילות בקרב קשישים. הוא מרבה להרצות ולהדריך אנשי מקצוע ומטופלים בתחום הכאב. בנוסף, הוא מרכז את קורס הבסיס לטיפולים אורתופדיים לפיזיותרפיסטים בכללית ומרצה בקורס זה בתחומי הכאב ותורת האימון.

אם לא די בכך, אורי הוביל פרויקטים משמעותיים בכללית ובכלל זה:

“הטיפול במטופל הכרוני” שאומץ כיום ברמה ארצית, “הטיפול המשולב-חדר כושר טיפולי” והקמת מערך טיפולי לקהל יעד הסובל מפגיעות אקוטיות בגפיים,שהינו טיפול אשר הוכח מחקרית כמשפר את תוצאות הטיפול, מביא לחיסכון במשך הטיפול ובעלויות שלו ומשפר את מידת שביעות רצון המטופלים מהטיפול הניתן להם. בנוסף, עוסק במחקר ומחקר שערך בנושא גישות ותפיסות רופאי משפחה ופיזיותרפיסטים את תחום הפיזיותרפיה האורתופדית בקהילה הוצג בכנסים רבים, כולל כנס הפיזיותרפיה הבינ”ל בסינגפור 2015.

בכללית מציינים:

“על ההיקף הגדול של פעילות הפיזיותרפיה של כללית במחוז חיפה וג”מ מעידה העובדה שבמהלך שנת 2017 בוצעו למעלה מחצי מיליון טיפולים פיזיותרפיים. הטיפול ניתן במסגרת פרטנית ואו קבוצתית,על ידי פיזיותרפיסטים בעלי הכשרה גבוהה ותת התמחויות בתחומים ספציפיים, כגון טיפול בבעיות נוירולוגיות, בהתפתחות, בסחרחורות, כאבי פה ולסת, כאבי גב, שליטה על הסוגרים, פציעות ספורט ועוד, אשר עוברים גםכל העת הכשרות והשתלמויות ומעורבים במחקרים רבים. צוותי הפיזיותרפיה פועלים רבות גם לקידום בריאות הקהילה במתן הדרכות בבתי ספר, מועדוני קשישים ועוד. מערך הפיזיותרפיה של כללית במחוז  נמצא בתהליך צמיחה והתחדשות, כאשר מרבית המכונים שופצו וחודשו, נפתחו מכונים חדשים ובימים אלה הולך ונבנה מכון חדש ביוקנעם. בנוסף, מיושמות טכנולוגיות מתקדמות ומוצע מגוון שירותים מקוונים המותאמים לעידן החדש”.

 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.