חטפו אותו הכו אותו חבטו בו וחנקו אותו למוות במזיד, כך נרצח מאיר סלומון ז”ל בן 19 מק.ים בגלל חוב כספי

זירת הרצח (צילום דוברות משטרת ישראל)

פרקליטות מחוז חיפה הגיש הבוקר (ה’)   לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אבטם טורה בן 29 מקריית מוצקין ומור קריספי  בן 21 מקרית ים בגין עבירות של עבירות של קשירת קשר לפשע  , חטיפה לשם רצח או סחיטה , רצח במזיד  וסחיטה בכוח.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה”ד  צחי נמירובסקי   עולה כי  בין הנאשמים לבין המנוח מאיר סלומון ז”ל  ( 19)  מקרית ים היה סכסוך על רקע חוב כספי בסך אלפי שקלים. עקב כך  קשרו הנאשמים קשר לחטוף את המנוח ולסחוט אותו.

בחודש אוגוסט הגיעו הנאשמים לבית המנוח ברחוב ההסתדרות  בקריית ים, והחלו לדפוק ולבעוט בדלת, תוך שהם דורשים מהמנוח לפתוח את הדלת. המנוח פתח לנאשמים את הדלת, והם נכנסו לתוך הבית, והחלו להכות אותו באמצעות ידיהם,  לחנוק אותו ולשאול היכן הכסף שהוא חייב להם. בהמשך חטפו הנאשמים את המנוח מביתו, במטרה לסחוט אותו ולאיים עליו כדי לקבל את החוב, הנאשמים לקחו אותו בכוח מהדירה, תוך שהם גוררים אותו במדרגות הבניין, חונקים אותו, ממשיכים להכות אותו ומאלצים אותו לעלות למונית אותה הזמינו מבעוד מועד. במהלך הנסיעה המשיכו הנאשמים להכות את המנוח  באמצעות ידיהם כשהם מקללים אותו ומאימים עליו שאם לא יחזיר את הכסף יעשו לזה סוף.

המנוח בכה, ביקש שיעזבו אותו ואמר שיחזיר להם את הכסף. הנאשמים הורו לנהג המונית לנסוע לרחוב צאלון 16 בקרית ים, שם ירדו הנאשמים עם המנוח, תוך שהם חונקים, מושכים וגוררים אותו לתוך הבניין.

בהמשך, ועל מנת להניע את המנוח להשיב להם את החוב, המשיכו הנאשמים להכות את המנוח בידיהם ובאמצעות עצמים קהים, בכל חלקי גופו וחסמו את פתחי הנשימה של המנוח עד שגרמו במזיד למותו.

הפרקליטות ביקשה מביהמ”ש להורות על מעצו של הנאשמים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.